1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kendini bilmezler

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 27 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.544
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.934 ÇTL
    Her ne kadar hayata gülümsemeye çalışsak ta, somurtacak ve kızacak o kadar çok şey / şeyler çıkıyor ki karşımıza... Kişi bodaslama dalıyor içeri, yok ben şurdan yok efendim şöyle böyle birileri varsa arasın falan filan.(terbiyem müsade etmediği için yazamadım) Bu ne iğrençlik, bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu... O kadar saygı ve sevgiden bahsediyoruz, elbet hak edenlere sonsuza değin. Ama böylesi terbiyesizlere haddini bildirmek gerek... Her kesin ailesi var... Burası yol geçen hanı değil. Hatırlatayım burası ÇEREZFORUM... Öyle ukalalık, terbiyesizlik yapıp ta karşılığını almadan gitmek yok... Hem de öyle bir haddini bildirmek ki bu... Tüm forum yazsa seller olur... Ben yorumumu yaptım paylaşamadan konu silinmiş. Bende buradan bu şekilde paylaşmak istedim. Bu tip insanlar için yorum yapmak, yazmak bile iğrendiriyor. Ama arkadaş sen yazmazsan ben yazmazsam o yazmazsa, kim yazacak... Sessizce durup kayıtsız kalamayız elbet... Maalesef toplumda böyle asalaklar çok var... Ezmekle bitmez... Ama olsun biz öylelerini ezmeye devam edeceğiz... Kişi ne yaparsa kendine yapar...Yazık çok yazık... (YORUMSUZ' a teşekkürler gerekli cevabı verdiği için 06 bilmem neye!) Burası ÇEREZFORUM her yer değil! Biraz daha dikkat!

2. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    konu için teşekkürler alemdar. cümlelerinde son derece haklısın burayı ne sandı bu adam ne cürretle yazdı bilmiyorum ama hadlerini bilmeleri lazım...burası düzgün bi ortam elini kolunu sallaya sallaya adam yazıyor terbiyesiz ahlaksız...teşekkürler yorumsuz vatandaşla ilgilendiğin için. vatandaş demeye bile dilim varmıyo ya neyse...

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Maalesef herkese açık kapımız arkadaşlar ve iyi niyetimiz zaman zaman suistimale uğrayabiliyor. Yöneticilerimize de büyük görev düşüyor bu durumda...

Biraz daha dikkatli olmak lazım bu birlikteliği, bu saygı-sevgi ortamını korumak adına biraz daha dikkat lütfen...

4. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.417
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    811 ÇTL
    Seviyenin ne olduğunu bilmeyen insanlar var maalesef bugün olanda sanırım böyle biri. Forumumuz asla çizgisinden ödün vermeyecektir. Biz bir aile bütünlüğünde buna izin vermeyiz. Yönetimdeki arkadaşlar görememiş olabilir. Bu gibi olaylarda forumda bulunan yönetime ö.m atılması veya konunun altında bulunan bildirimle bilidirimde bulunulması bu tür insanların biran önce uzaklaştırılmasını sağlayacaktır. Forum bizim hep beraber koruyacagız bu sevyeyi.

Sayfayı Paylaş