1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Keşke

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 2 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.544
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.934 ÇTL
    Ah bu keşkeler ah... Hangimiz keşke demedik yada demiyeceğiz, hangimiz. Bence çok zor. Ufak tefek de olsa geleceğine de mal olsa herkesin hayatında bir keşkesi vardır. Yada belirttiğim gibi olacaktır. Bunun önüne geçmek çok zor. Nedenler o kadar çok ki hangisini yazsam. Biraz da göreceli bir durum. Kişi keşkelik bir durum yaşamıştır farkında bile değildir öylesine yaşıyordur, umursuz... Böyle tipler de yok değil. Bir iş yapacaksındır cesaretin olmaz, yapsan bir türlü yapmazsan bir türlü. Yapmazsın keşke dersin, yaparsın keşke dersin. İyi sonuca da keşke, kötü sonuca da keşke... Aşık olduğunu düşünüp evlenmek istersin daha sonra farkına varırsın ki evleneceğin insan o değilmiş, keşke dersin. Ya da hiç alakası olmayan birinden öyle bir teklif alırsın umur etmezsin, keşke dersin. Ya da çoktan ununu elemiş ipe sermişsindir, yine keşkeler sıralanır. Borç verirsin alamazsın, keşke dersin. Yatırım amaçlı bir şeyler almak istersin keşekelr yine karşına çıkar. Belki de yaşam boyu en çok kullandığımız / kullanacağımız kelime ^keşke^oldu / olacak... Keşke çocuk olsam, keşke hiç evlenmeseydim, keşke o işi kurmasaydım, keşke çocuk yapmasaydım, keşke o işe girmeseydim, keşke borç vermeseydim, keşke ev alsaydım, keşke diğer elbiseyi alsaydım. Keşke sinemaya gitseydim, keşke yemek yeseydik, keşke, keşke, keşke.... Uzar gider...( Umarım hiç keşkeniz olmaz ve umarım olursa da çok az olur) Sen ve şen kalın. EMİ.

Sayfayı Paylaş