1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

KİM BU NUMARA?

Konusu 'İlginç Linkler' forumundadır ve SizinSesiniz tarafından 2 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. SizinSesiniz
    Haylaz

SizinSesiniz ~~ Son Kez ~~ Özel üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    1.480
    Meslek:
    Yazar - Gazeteci
    Yer:
    Hayaller Kentinden
    Banka:
    604 ÇTL
    Evet arkadaşlar gelişen teknoloji sayesinde her gün yeniliklere imza atıyoruz. 118 80, 118 18 vs vs gibi paralı hatlardan sonra şimdide sizi arayan numaranın kime ait olduğunu gösteren bir web sitesi yapılmış. Sistem 4 farklı kaynaktan tek seferde ücretsiz olarak sorguluyor. Adamlar web sitelerinde birde şöyle not düşmüşler;

"Not: Bu ücretsiz araç, internetteki çeşitli ücretsiz kaynakları kullanarak sonuç bulur ve bulunan sonuçlar herhangi bir resmiyet taşımaz. %100 doğru olacağının da garantisi yoktur. Arayan kişinin kim olduğu konusunda fikir/ipucu verme amaçlıdır. Bulunan sonucun doğruluğundan emin olmak için ücretli sorgulama yapmayı deneyiniz. Kimbunumara.com, muhtemel doğabilecek zararlardan dolayı sorumlu değildir" demiş. Fakat benim yaptığım sonuçlar neticesinde her zaman yüzde yüz doğru sonuç aldım.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

VE BUDA UYGULAMANIN İÇİNDE BİR RESİM. ( ARTIK KİM BENİ YEĞEN DİYE KAYDETTİYSE :) )

Son düzenleme: 2 Kasım 2015
    YoRuMSuZ ve kAşİf bunu beğendi.
  2. kAşİf
    Cesur

kAşİf Düşünmek lazım.. Moderatör

Beğenileri:
    6.751
    Ödül Puanları:
    9.080
    Meslek:
    kaşif
    Banka:
    2.464 ÇTL
    şuna bir bakalım hele neler var neler yok..:)

SizinSesiniz bunu beğendi.
  3. kAşİf
    Cesur

kAşİf Düşünmek lazım.. Moderatör

Beğenileri:
    6.751
    Ödül Puanları:
    9.080
    Meslek:
    kaşif
    Banka:
    2.464 ÇTL
    evet denedim gerçekten ok iyi ,3 te 2 yaptı çok hoşuma gitti :) ellerine sağlık sesimiz..:)

SizinSesiniz bunu beğendi.
  4. SizinSesiniz
    Haylaz

SizinSesiniz ~~ Son Kez ~~ Özel üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    1.480
    Meslek:
    Yazar - Gazeteci
    Yer:
    Hayaller Kentinden
    Banka:
    604 ÇTL
    Rica ederim. :) Bir faydam dokunduysa ne mutlu bana :))

kAşİf bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş