1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kim yanlış yapıyor

Konusu 'Tartışma' forumundadır ve mehmet ş tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. mehmet ş

mehmet ş Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    ıraklı kürtler türkiyeyle birleşmeye çalışyor
    bizim kürtler türkiyeden ayrılmaya çalışıyor
    bir taraf yağnış yapıyor
    tabiki bizim kürtler yağnış yapıyor

2. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Bu konu sanki bizim forum disi bir konu bizim oldugumuz yani vatanimiz Türkiye,de hic bir ayrimcilik yok o ayrimcilik sadece kücük kus beyinli insanlarda olur Akli basina bir insan asla ayirim yapmaz hele bu forumda böyle bir tartisma cok yanlis burada din dil irk ayirimi yapmiyoz hepimiz kardesiz

3. mehmet ş

mehmet ş Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    ben sadeve yannış yapanların yanışlarından dünmeleri ümidiyle bu konuyu yazdım

4. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    ilk basta siz yapiyorsunuz burda biz siz olayi koyarak yazdiginiz soru ile belli kafandaki düsünce
    bu denli konular acmaz isen sevinirim
    Cerezforum ailesi olarak

5. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    Bir film senaryosunda yanlısı sadece yazar yapar oyuncuları suçlamak hata olur :)ki kürtlerin ayrılma gibi bir girişimlerini duymadım kasteddiğin pkk ise onlar bile ayrılmak değil bölmek istiyor aynı topraklara hayali devlet kurma planları içindeler bizede şuan açılımın sonunu merakla beklemek düşüyor içinden neler çıkacak :)

6. aslıhan35

aslıhan35 Katılımcı

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    2 ÇTL
    pozitif bakış açıları takdire şayan doğrusu ama zahmet edip pempiş gözlüklerimizi çıkarıp baksak fena olmaycak hanii.konuyu ilk gnden beri takip ediorum kardeş,ayrımcılık falan komik geliyor açıkçası artık.elini verip kolnu kurtaramayacağı zamanları gördk bu ülkenn korkarım fazlasıyla göreceğimz günler ileride..romantik düşüncelerden sıyrılıp daha rasyonel düşünme şiddetle tavsiye edilir;)
    ayrıca kime, neyi,nasıl tartışması gerektiğine mümknse burnunu sokmasa bilir kişiler fena olmyacak.neticede tartışma bölümde konuşuluyor konular kaldı ki bi haraket varsa ortada bırakın harakete uğrayan taraf üzerine alınıyorsa cevap versin;)

7. mehmet ş

mehmet ş Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    iskoç ve bask modellleri havada uçuşuyor benmi yannış hatırlıyorum

8. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    ergenekon diye bir şey ortaya atıldı daha ne olduğunu anlamadan binlerce insan 7den70e gözaltına alındı üzerinden kaç ay geçti neymiş ne değilmiş kamuoyunu kim çıkıpta aydınlattı ? şimdide kürt açılımı varmış ben lazların çerkezlerin yerinde olsam bizde açılmak istioruz derdim. bu ülkede tek kürtlermi yaşıyor neden ülke sorunu olarak görüp teröristlerle kürtler bir tutulup ele basları dinleniyor. son yıllarda büyük bir ayrımcılık var kürtlere karşı trt de dillerine özel yayınlarla kürtçe şarkıya izinlerle bugün haberlerde izledim refleks olarak sadece yuh yani dedim soru şu? eurovizyon şarkı yarışmasında kürtçe şarkımı bizi temsil edecek? ileride ay yıldız bayrak yerine yeşili sarılı kürt bayrağınıda görürmüyüz doğuda okullarımızda oda özgürlük adına kendi bayrakları altında okumak istiyorlarmıs gibi şartlarda varmı merakla bekliyoruz :)

9. mehmet ş

mehmet ş Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    Ben arabım üyle arapça şarkılar vaki vallahi bu erevizyonu her allahın yılı bizde yaptırır ama ben neden arapça şarkıyla katılalım demiyorum çünkü ben türklüyümü içimde hissediyorum

Sayfayı Paylaş