Kiminle Evlenilir??

*Sırılsıklam aşık olduğun biriyle...*
*Huzurlu olduğum biriyle...*
*Zengin biriyle...*
*Beni güldüren biriyle...*
*Parmağımda oynatabileceğim biriyle...*
*Guzel/Yakisikli Biriyle...*
*Kulturlu Biriyle...*
*Tahsil Hayati Onemli biriyle...*

???...hangisiyle evlenirsin..???

*Sırılsıklam aşık olduğun biriyle...*Aşk bi süre sonra biter...
*Huzurlu olduğum biriyle...* Huzurun bittiği anlarda olabilir....
*Zengin biriyle...* Para herşey demek değildir.....
*Beni güldüren biriyle...* Nezaman kadar güldürcek beni?
*Parmağımda oynatabileceğim biriyle...*Hayatımı bi kuklaylamı paylaşcam?
*Guzel/Yakisikli Biriyle...* Güzelli yakışıklılık nereye kadar?
*Kulturlu Biriyle...* Kültür tabikide önemli ama yeterlimi?
*Tahsil Hayati Onemli biriyle...* Buda aynı şekilde yeterlimi
?

Aşkın ömrü çokda uzun değil bisüre sonra bitebiliyor, evlilikte huzursuzluklarda olabilir herzaman kendini rahat huzurlu güvende hissetiremeyebilir,Parası olupta sağlığı mutluluğu olmayan bi çok örnek var,kimse seni sürekli bi ömür güldüremez,Bi kuklayla bi ömür geçmez,yaşlandığın güzelliğin yakışıklılığın kalmıcakki.....
Bence evlineceğin kişinin önce sana saygı duyması,değer vermesi,sevmesi gerekir eğer bu üçü varsa diğerleri zaten olacaktır....

zeka küpü

Katılımcı
Önce aşık olarak evlenirsin tabi bundan kaçış yoktur gözün başkasını görmez ama mantıklı baktığında iyi bir baba olsun isterim kendime aradığım özelliklerden önce. bununla birlikte sorumluluk sahibi olması gerekir ki ona güven duyabileyim ve arkamda sağlam birinin durduğuna inanabileyim.
aslında her şeyden önce fedakar olmalı bunu yaptığı zaman zaten gerisi gelir. kişi kendinden fedakarlıklar yapabiliyorsa bilin ki sizi sevdiği içindir çünkü kimse sevmediği insana kendinden alıp da karşındakine vermez bu da karşılıklı saygıyı oluşturur, anlayacağınız zincir gibidir, gerçekten evlilik zor bir paylaşım..allah hepimize mutlu bir evlilik nasip etsin..

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Valla benim için evlenilecek insanda olması gereken kriterler: bana huzur veriyor olması, yanında güvende hissetmem, o yanımdayken başka kimseye ihtiyaç duymamam, bana saygı ve sevgi duyduğunu bilmem ve bir de seviyorsam yeme de yanında yat işte o zaman :)

Valla benim için evlenilecek insanda olması gereken kriterler: bana huzur veriyor olması, yanında güvende hissetmem, o yanımdayken başka kimseye ihtiyaç duymamam, bana saygı ve sevgi duyduğunu bilmem ve bir de seviyorsam yeme de yanında yat işte o zaman :)
kriterlerimiz hemen hemen ayni sana katilyiorum kelebek ama benimkine bir kac sey daha eklim kültülü olmasi lazim ve efendi biri olmasi lazim:)

kriter yoook yaaa. yanında şaklanbanlık yapayım yaterrrr..:)

dderya

kOkOşŞ
AdminE
Hiç kimseyleeee evlenilmez özellikle erkeklerle :D
iğrenç öğğğk :D