1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kırgınlık Mesajları

Konusu 'Güzel Sözler' forumundadır ve Paradoks ~ tarafından 22 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. Paradoks ~

Paradoks ~ ... Elif ...

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    2.980
    Meslek:
    Yazılım mühendisi
    Yer:
    Konya
    Banka:
    114 ÇTL
    Kırgınlık İle İlgili Mesajlar

Kısa Kırgınlık Mesajları

Dal istediği Kadar Güçlü Olsun, Rüzgar iStediği An Kırabilcek Güçdedir, Sen istediğin kadar Güçsüz oL Kalbimi Kırcak kadar Güçlü Sözlerin

Kırmak kolaydır Tamir Etmek Yapmak Zordur, Kalbimi Kırdın Çok fecii Bir Şekilde tamiri Zaman Alır

Keşke Yalan Söylemeseydin bana, Keşke Gözlerime Bakarken Seni Seviyorum Demeseydin Bana!!! Yalancı Sevgilinin yalancı Gözleri!!!

Ben Her Defasında Seni Bekleyeceğim, Belki kalbim Kırık Gönlüm Buruk, Ama Bu Can Seninle Tek Yumruk Bunu Unutma..

Kırgınlıklar Geçer Elbet Dargınlıklar Biter eLbet, Seviyorum Derken Gözlerinin içi güLüyorsa Herşey Unutulmuştur Demek…

Sensiz Adım Atasım gelmez Seninle Bakarım yarınlarıma, Dargın Olsada Kalbim Sana Adın Aklımda Bunu Unutma..

Seni Okadar Çok Seviyorumki Aşkım Kırgınlık Olsada Aramızda Bu Can Sana fedaa Birtanemmm Tektanem benimm...

Nekadar Dargın Olsamda Sana Nekadar Kırsanda Bu Kalbimi, Seviyorum Seni Bunu Anla

KırıLan Yürekler Düzelir Elbet, Yüreği Kıran Kelimeler Akıldan Gitmez Buda Bir Gerçek!

Seni nekadar Seviyorum Desende Kırıldım Artık Bir Kere, herşeyin 1 ilki Vardır Ya! Kırgınım Sözlerine!

Ne Dargınlık bendeki Nede Kırgınlık içimdeki, Sorumsuzca Çekip Gitmelerin üzüyor beni, Kırılsamda Darılsamda ne fayda Giden Gidiyor yalan Dünyada!

DoğruLarı Söylediğimde Kırılacaksan Bana, Durma Kırıl Tuz Buz Ol Karşımda! Ama Bu Sözlerimi Unutma Aşk Emek ister keLime DeğiL!

Kırgınlıklar Geçer Elbet Dargınlıklar Biter eLbet, Seviyorum Derken Gözlerinin içi güLüyorsa Herşey Unutulmuştur Demek...

Ne Dargınlık bendeki Nede Kırgınlık içimdeki, Sorumsuzca Çekip Gitmelerin üzüyor beni, Kırılsamda Darılsamda ne fayda Giden Gidiyor yalan Dünyada!

Bazen Dalar Giderim Uzaklara, Hatırlarım Güzel Günleri, Şimdi Elimde Hatıran Var ve Beni Kırdığın Yazılar…

Seni Her Şarkının Melodisinde Bulurken Şimdi her Ayrılığın Kucağında Görüyorum..

DoğruLarı Söylediğimde Kırılacaksan Bana, Durma Kırıl Tuz Buz Ol Karşımda! Ama Bu Sözlerimi Unutma Aşk Emek ister keLime DeğiL

Kırgınlık Değil içimdeki Sevgilim Sadece Sözlerin Dokundu Yüreğime inceden…

İçimde Yıllanmış Aşkımızın Hatıraları, Aklımda ise bana Olan Hareketlerinin Dargınlığı var Bunu Bil..

KırıLan Yürekler Düzelir Elbet, Yüreği Kıran Kelimeler Akıldan Gitmez Buda Bir Gerçek!

Kandım Sana Belki Yaşanır Dedim Bu Defa, Yine Yalanlar Yine Kaçışlar, Kırıldım Sana Bırak Beni Tek Başıma!!!

Seni nekadar Seviyorum Desende Kırıldım Artık Bir Kere, herşeyin 1 iLki Vardır Ya! Kırgınım Sözlerine!

Sen Yaşamak için hyata Suyu Olsanda Bu Kırgınlıkla Seni içmezdim Bunu Bil…

Sayfayı Paylaş