Kırışık Önleyen 5 Öneri

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1


Kırışıklıklar yaşlanmanın kaçınılmaz bir parçası, birkaç faktörün sonucudur. Gülümserken, kaşlarımızı çatarken veya gözlerimizi kısarken kullandığımız mimikler zamanla yerini kırışıklığa bırakıyor. İste size kırışıklıklarda fark edilir iyileşme sağlamak için 5 altın öneri;

Güneşten korunun

• Cildinizi güneşte savunmasız bırakmayın. Güneş Işınları erken kırışıklıkların ve kahverengi lekelerin bir numaralı nedenidir. Güneş ışınlarına direkt maruz kalmaktan kaçının veya SPF koruyucu özelliği olan bir anti-aging kremi tercih edin.

Nemlendirin

• Yaş ilerledikçe cilt kurur ve nem kaybeder, nem kaybı kırışıklığının en önemli nedenidir. Cildinizi ince çizgileri ve kırışıklıkları engellemeye yardımcı olan anti-aging özellikli bir kremle nemlendirerek pürüzsüz bir dokuya ve daha taze bir cilde sahip olun.Gece Bakımı uygulayın

• Gece yatmadan yaptığınız cilt temizliğinizin ardından mutlaka bir gece kremi kullanın. Unutmayın cilt hücrelerini gece yeniler, bu süreçte iyi bir gece nemlendiricisiyle cildinizin güçlü ve genç kalmasına destek olun.

Vitamin takviyelerinden faydalanın

• E ve C vitaminleri içeren güçlü antioksidan özelliği olan ürünleri tercih edin. Cilde antioksidan takviyeleri yaparak serbest radikallere karşı korurken, kırışıklıkların oluşma riskini azaltın.

İçeriden dışarıya doğru bir bakım yapın

• Sebze ve meyve ağırlıklı beslenme, düzenli bir diyet, stressiz yaşam ve yeterli uyku yaşlanma sürecini yavaşlatır, cildinizi sağlıklı ve genç görünümlü tutmaya yardımcı olur.

ÖRNEK ÜRÜN :

RoC Retin-Ox Multi Correxion Serisi formülünde pek çok değerli vitamini içerir ve bu vitaminlerle cildi besler, kırışıkların oluşumunu önlemeye yardımcı olur , kahverengi lekelerle savaşır.

RoC Retin-Ox Multi Correxion Yaşlanma Etkilerine Karşı Yenileyici Bakım Kremi

Kırışıklar, Sarkmalar , Kahverengi Lekeler, Cilt Kuruluğu ve Cildin Donuk Görünümüne Karşı

Multi-Action kompleks sayesinde cildin yaşlanmasına bağlı olarak ortaya çıkan birden fazla belirti ile savaşan tek bir ürün. Olgun ciltler için özel olarak geliştirilmiş olan Multi Correxion Yaşlanma Etkilerine Karşı Yenileyici Bakım Kremi , yoğun nemlendirici formülü ile ciltte en sık görünen Kırışıklar, Sarkmalar , Kahverengi Lekeler, Cilt Kuruluğu ve Donuk Cildin Donuk Görünümü gibi yaşlanma belirtileriyle savaşır ve içerdiği yenileyici aktif maddeler ile cildin yenilenmesine yardımcı olur. SPF 15 Güneş Koruma Faktörü ile güneş ışınlarından kaynaklanan cildi yaşlanma etkilerinden korur.

Günden güne cilt kendini yeniler , yoğun şekilde nemlenir ve sıkılaşır, kırışıklıkların ve kahverengi lekelerin görünümü azalır.

Cilt daha sağlıklı ve parlak bir görünüm kazanır.

Makyaj için mükemmel bir zemin oluşturur.

 

Benzer konular

Top