1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kırkağaç'ta asker intihar etti

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve 'katniss' tarafından 2 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. 'katniss'

'katniss' Üstat

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    2.080
    Meslek:
    memur
    Yer:
    Yerin altından
    Banka:
    1 ÇTL
    Kırkağaç 6.Jandarma Komando Er Eğitim Alay Komutanlığın'da vatani görevini yapan asker Ü.G (20) koğuşların yer aldığı 6.kattan aşağı atladı.

Kırkağaç 6.Jandarma Komando Er Eğitim Alay Komutanlığın'da vatani görevini yapan asker Ü.G (20) koğuşların yer aldığı 6.kattan aşağı atladı.

Kalbi duran Ü.G (20) hemen Kırkağaç Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Kırkağaç Devlet Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen Ü.G isimli asker tekrar hayata döndürülemedi. Konyalı asker Ü.G'nin ölümü 6.Jandarma Komando Er Eğitim Alay Komutanlığını yasa boğdu. Ü.G'nin cenazesi yapılacak otopsinin ardından memleketi Konya'ya gönderilecek.

2. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.783
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.063 ÇTL
    Abim anlattı İzmir askeri hastanede başka askerler anlatmış onada.
    İzmirde başka askeriyede intihar edenler olmuş. Ve ölen biri de olmuş sanırım.
    Allah kolaylık versin tüm askerlerimize :(

3. 'katniss'

'katniss' Üstat

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    2.080
    Meslek:
    memur
    Yer:
    Yerin altından
    Banka:
    1 ÇTL
    aminnnn:(:( yazık ya gençliklerine yazık psikolog lazım :( askeri birliklere

Sayfayı Paylaş