1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

KıRMıZı ve SiYaH İşte Böyle Olmalı Aşk...

Konusu 'Aşk' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 10 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.778
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    375 ÇTL
    kırmızıyı severim... ve siyahı... ikisi de asil gelir bana
    siyah birçok kişiliğe yakışır ... asil hissettirir ve ağır...
    siyah duygularını ağırlaştırır sakinleştirir. matlaştırır..
    kırmızı ise.. sakinleşmiş ağırlaşmış duygulara anlam katar...
    kırmızı çekicidir... özverilidir.. şehvetlidir...
    bir çekimi vardır duygudan duyguya sıçramaları vardır... ama siyah gölgeler kırmızıyı... sınırlarında tutar aşkı...
    siyah öfkeye düşünce kırmızı girer devreye bu sefer huzur katar biraz... biraz da romantizim..
    tonajlarda yeni hikayeler başlar...
    şömine ışığının kızıllığında en şehvetli sevişmeler yaşanabilir mesela...
    karanlıkla gizlenmiş tüm kusurlara rağmen bir aşk doğabilir siyahların içerisinde...
    yada bir kırmızı şarap veya şampanya en huzur verici yudumlardan sonra... hayatın neşesini içinize yükleye bilir...
    hani bazen siyah yanında karakaplı bulutlarla kasvet de getirebilir ... yağmurları hüzünleri sürükleyebilir....
    kırmızı o zaman daha bir tutku ve acı taşır için...birbirlerine aşıktır bu iki renk
    ve birbirlerinin bütünüdür
    aslında tamamen farklıdır ikiside ama dengelidirler birlikteyken
    ... işte böyle olmalı sevgi aşk... aynı olmadan bir olmayı sağlayan huzuru içinde hissetmeli...
    ben siyahın en şehvetli halinde iken kırmızının en karanlık tonajında gözyaşlarımla yıkadım tüm ruhumu...

Sayfayı Paylaş