1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kışa Açılan Kapı - Dean R. Koontz

Konusu 'Edebiyat / Kitap' forumundadır ve cemree tarafından 17 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) Süper Moderatör

Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL

Kitabın Yazarı : Dean R. Koontz

Kitabın Yayınevi : Altın Kitaplar

Basım Tarihi : 1990

(Bir çok yerde yanlış verilmiş bu aslıdır.) Özet: Melanie korkunç bir sırla birlikte yaşamaya mahkumdur...
    Olaylar altı yıl önce başlamıştı. Laura'nın 3 yaşındaki kızı Melanie , Laura'nın eski kocası tarafından kaçırılmış , kız ve adam sanki yeryüzünden silinip gitmişkerdi.

Polis şimdi dokuz yaşında olan Melanie'yi Los Angeles sokaklarında boş bakışlarla dolaşırken bulmuştu. Çocuk taşıdığı korkunç sırrın altında adeta ezilmiş gibiydi. Kışa Açılan Kapı , bir anda açılacak korku ve dehşet günleri başlayacaktır.

Küçük kızın fısıldamaya bile cesaret edemediği bu sır neydi?..

patik ve YoRuMSuZ bunu beğendi.
  2. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) Süper Moderatör

Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    Muhteşem bir kitap. Henüz 54. sayfadayım ama harika... Başladığım ilk sayfasından beri sürükleyici bir şekilde devam ediyo. Gerilim ve korku dolu. İkinci el bir kitapçıdan satın aldım. Çok iyi durumda. Aldıktan sonra nadir bulunduğunu öğrendim. Dahada çekici hale geldi açıkçası =) Okunması gerekiyor...

3. Selin1616

Selin1616 Ziyaretçi

Kışa açılan kapı kitabı benim için çok değerliydi taşınma esnasında kaybettim yaklaşık abartmıyorum 5 senedir arıyorum hiçbiyerde bulamadım kitabınızı bana belirliyeceğiniz bir miktara sayarsanız çok mutlu olurum en yakın zamanda cevap bekliyorum

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Şubat 2016
  4. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.764
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE