1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kısa bir öyküdür hayat

Konusu 'Güzel Sözler' forumundadır ve Hazangülü tarafından 25 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Y[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] ben senin en gaddar yanına denk geldim, ya da sen benim en sevgi dolu anıma. Yoksa ne ben çekerdim senin bu kadar en çekilmez hallerini, ne de sen benim bu gider ayak hallerime vurdum duymaz kalabilirdin. Bir kez daha anladım ki, ben sana çoğaldıkça, sen elindekini hep azımsar oldun. Evet ben seni çok sevdiğim için kusurluyum, sen ise kusurlarını gizlemekte mükemmelsin. Senin yüreğin şu zamana ayak uydurmuş ama, benim ayaklarım hala yüreğimin sesini dinliyor çok şükür. Yüreğimi sana ezdirmem, gerekirse kendim ezerim, kal dese de yine çeker giderim

2. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Mutluluk nedir?"diye sor bir kediye,ciğer mi der ? "Mutluluk sıcacık bir kucakta sevilmektir" diyecektir bence..
    "Mutluluk nedir?" diye sor bir köre, "görmek" - midir der ? "Mutluluk her rengi hissedebilmektir"diyecektir bence..
    "Mutluluk nedir?" diye sor bir dilenciye,"çuval dolusu para" mı der ? "Mutluluk sıcacık bir evde eksiksiz huzurla"yaşamaktır diyecektir bence..
    "Mutluluk nedir?" diye sor bir sevene,"onunla olmak" mıdır der ?Hayır!"Mutluluk,onun mutlu olduğunu bilmektir"diyecektir bence.

3. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Çok hızlı yaşarsın,yavaş git derler..
    Yavaş yaşarsın, ölü gibisin derler..
    Gülersin,delimisin derler..
    Ağlarsın, bunalım derler..
    Susarsın, dilinimi yuttun derler..
    Konuşursun,bi sus derler..
    Çalışırsın,e...k gibi çalısma derler..
    Yatarsın,asalak derler..
    Kısacası derler de derler..İnsanı candan ederler..Sonra anlarsın ki gelmiyor geçen günler..Ona buna kulak vermeye bir [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]ver..yoksa..onun bunun lafına bakıpta böyle oldu derler.

Sayfayı Paylaş