1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Kıvanç'ın Oğlu Var!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 3 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.870
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.381 ÇTL

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Elle dergisine verdiği röportajda samimi itiraflarda bulundu.

"Eve gittiğimde beni bekleyen biri var: Köpeğim Pars. Onunla oynamak tüm yogunluğumu stresimi alıyor. Pars'a o kadar düşkünüm ki 'oğlum' diyorum. Evet bir oğlum var. Ben de onun babasıyım. Pars'ı hasta görürsem mutsuz olurum. dedi.

Evlilik konusunda ise, ailem, annem-babam bu konuda da son derece saygılı insanlar.
    Böyle bir yaptırımları yok; ancak böyle bir beklentileri olabilir.
    Bunu da müthiş bir hassasiyet içerisinde dile bile getirmezler.
    Hiç böyle bir konuşmamız olmadı. Ancak evlenmemi, yuva kurmamı, çocuk sahibi olmamı tabii ki çok isterler. İnşallah bir gün o da olur. Bu işler pazardan iki kilo domates almaya benzemez, sipariş üzerine gelmez. Hepimiz kaderimizde ne varsa onu yaşayacağız.

Topuklu ayakkabı giyen kadınları beğenen erkeklerin yanı sıra ilginç bir açıklama geldi Kıvanç'tan... :)

''KOCA KOCA TOPUKLU AYAKKABI GİYMEYEN KADINLARI BEĞENİYORUM''

Makyaj yapmayan, çok sade, mümkünse koca koca topuklu ayakkabılar giymeyen, doğal, kendi gibi olan, her gün saçı başı yapılmış, sabahın sekizinde kuaförden çıkmış gibi görünmeyen kadınları beğeniyorum. Erkeğin de, kadının da kendisiyle çok uğraşması hoş gelmiyor. Yoksa herkese saygım var. Ama bu benim kendi görüşüm. Yok denecek kadar az makyaj, doğal bir yüz, sadelik bana samimi ve güzel gelir.

2. Esr3
    Haylaz

Esr3 Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    281
    Ödül Puanları:
    2.230
    Banka:
    10 ÇTL
    ne yani? bir köpek mi? allaha sükür sadece köpekmis :P

Sayfayı Paylaş