1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kız Kavgası

Konusu 'CerezSÖZLÜK' forumundadır ve dderya tarafından 21 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ AdminE

Beğenileri:
    7.802
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    183 ÇTL
    bugün şahit oldum.. son derece komik ve acınası bir eylemdir. o onun sevdiği çocukla çıkıyormuş. ağlarken yanındaymış, nasıl yaparmış bu şerefsizliği...bilem ne bilmem ne..
    genelde bomboş konular sonucu iki genc kızın birbirlerine fiziksel şiddet uygulama halleridir.
    acıyorum. ve sadece üzülüyorum...gençlerimizin böylesi saçmalıklara kapılmasına içim yanıyor. bu insanlar, hayatta karşılaşacakları gerçek zorluklarla nasıl başa çıkacak?diye dūşünmeden edemiyorum..
    ha, şunu da eklemeyi unutmayayım; erkekler bu kavgaları izlemeye bayılırlar. sanki kendileri hiç komik değillermiş gibi.. peh!

2. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur Mutlu Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.552
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.357 ÇTL
    Ağız dalaşıyla başlayıp, argo kelimelerle devam edip sonuçta saçbaşa girilen, bayanlara hiç ama hiç yakıştırmadım tartışma,kavga...

3. _nehir_
    Avare

_nehir_ Schrödinger'in Kedisi ♕ Özel üye

Beğenileri:
    4.375
    Ödül Puanları:
    8.980
    Banka:
    1.335 ÇTL
    Ayy bu vidyo favorim :D Kaç sene geçti hala izlerken gülüyorum :D

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ocak 2014
  4. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    424
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    48 ÇTL
    Bu faili meçhule karışmıslığım vardır efenim lise yıllarımda ama içerik değişikti bizde :-)
    Olayı neden cinsiyetleştiriyoruz ki hem? Kavga kavgadır :-)

5. RUZG4R
    Küstah

RUZG4R ÖylesinE ♔ Özel üye

Beğenileri:
    3.379
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    565 ÇTL
    müdahale edilmemeli :D

6. arz-ı hal

arz-ı hal şşşşştttttttt Özel üye

Beğenileri:
    553
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    artık sadece eş ve anne
    Yer:
    Beşitaş'ın tam ortası
    Banka:
    309 ÇTL
    eski günlerden bir gün,rusya da doğup,çocuk yaşta güzel ülkemize gelen tam bir osmanlı kadını olan valideciğimin biz çocuklarına ne olursa olsun,dayak yeseniz bile asla kimseye karşı şiddet uygulamayın sözünü unutmuş olan ben;sınıf başkanıyım yedi A sınıfını yönetiyorum,lakin nasıl suratsız,nasıl çekilmez biriyim anlatmayayım,ikiz kız kardeşler kavgaya tutuştu,ben bütün kibar feyzoluğumla,arkadaşlar yapmayın,lütfen,kardeşsiniz diyorum ama beni duyan,gören yok,iki kardeş o güne kadar hiç duymadığım,günümüzün sokak küfürlerini birbirlerine ediyorlar,bende nasıl utanıyorum,bir,iki, derken ikisi e bonus kafa kızlar,bütün gücümle,zaten Allahım o zamandan dev gibi boy vermiş bana,saçlarından tuttum,ayrıdım ikisini,öyle bir tutmuşum ki,elimden zorla aldılar kızları,tutam,tutan saçlar elimde kaldı,öğretmen gelince kızların ikisi de beni şikayet etti,öğretmenim yüzüme bakarak,sen mi yaptın bunları dedi,bende evet dedim,diğer arkadaşlar da kalkıp bunlarda kavga etti demediler...yazıklar olsun hepinize demiştim.