1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kızılay Bağış Kampanyası

Konusu 'Etkinlikler / Yarışmalar' forumundadır ve Sentinus tarafından 12 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Sentinus
    No Mood

Sentinus Tengri Biz Menen!.. Özel üye

Beğenileri:
    3.780
    Ödül Puanları:
    8.080
    Yer:
    İstanbul
    Çerezforum sitesi üzerinden kazanılan ÇTL ler ile yapılan bağış kampanyalarından 2. olan kızılaya bağış organizasyonumuz başarıya ulaşmıştır arkadaşlar. Bana destek olan bütün arkadaşlara teşekkürler. Yardımın gizlisi makbuldür lafına sığınarak yardımcı olan arkadaşların isimlerini ben paylaşmıyorum arkadaşlar. İsterlerse kendileri açıklayabilirler.

Toplanan paranın amacına ulaştığının kanıtı olarak dekontu paylaşıyorum arkadaşlar.
    Eğer tekrar katılım olacaksa başka bir organizasyon düzenleyebilirim arkadaşlar.

Afitap, MeRciMeK, Düş ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Teşekkürler @Sentinus böyle yararlı bir organizasyona araılık yaptığın için. Böylece ikinci kez kazanılan ÇTL'ler doğru yerlere ulaşıyor. Eylül ayına kadar sistemin devam edeceğini söylemiştik ancak yıl sonuna kadar uzatabiliriz kampanyayı. Bireysel taleplere de açığız arkadaşlar. ÇTL lerinizi TL ile değiştirme süreci devam ediyor. Forum genelinde 1500 TL'yi geçen bir miktarda ÇTL dolaşıyor bilginize. :)

Diğer bağış konusuna [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] ulaşabilirsiniz.

JosTeR ve SAHRA_BUSE bunu beğendi.
  3. Sentinus
    No Mood

Beğenileri:
    3.780
    Ödül Puanları:
    8.080
    Yer:
    İstanbul
    Mebla yüksekmiş gerçekten. :) Eğer katılım olacaksa daha büyük bir organizasyon düzenleyebiliriz. Bu sefer kurumlara değil de gerçekten ihtiyaç sahibi bir kişiye ulaştırabiliriz biriktirilen parayı.

Yeter ki destek çıkacak arkadaşlar olsun. Geçen sefer ki gibi 2 - 3 kişi olursa yürümez ama bu iş :)

4. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Benim için farketmez hocam söz verdim gereğini yaparım. Talep çıkmazsa kalır bende. :)

Sentinus bunu beğendi.
  5. Düş
    No Mood

Düş Septik bir KADIN Özel üye

Beğenileri:
    2.063
    Ödül Puanları:
    5.580
    Banka:
    1.158 ÇTL
    Cerezforum ailesi olarak bir öğrenci okutabiliriz. Lösev vs. Gibi kuruluşlar zaten reklam aracılığı ile yeterince bağış alıyor. Ama ihtiyaç sahibi birinin eğitimine destek olmak bence daha mantıklı.

JosTeR bunu beğendi.
  6. Sentinus
    No Mood

Beğenileri:
    3.780
    Ödül Puanları:
    8.080
    Yer:
    İstanbul
    Eyvallah hocam. Senin fikirlerin sayesinde gerçekleşti zaten bu organizasyonlar. Dediğin gibi sen sözünde durdun hep. Hiç ikiletmeden ödemeleri aldım iki seferde. Tekrar sağ olasın.

7. Sentinus
    No Mood

Beğenileri:
    3.780
    Ödül Puanları:
    8.080
    Yer:
    İstanbul
    Yukarı da bahsettiğim etkinlik böyle bir şey zaten. Seninle de daha önce konuşmuştuk bu konuda ve öyle birisinin varlığından bahsetmiştin. Ben yardıma şimdiden hazırım. Yeter ki gerekli ortam kurulsun.

JosTeR bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş