1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Magazin "Kızım Aleyna İçin Korkuyorum"

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Papatya tarafından 24 Ekim 2012 başlatılmıştır.

 1. Papatya

  Papatya MEN SEBETE NEBETE... Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.118
  Beğenileri:
  6.455
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  128 ÇTL


  [​IMG]

  Şarkıcı Yeliz Yeşilmen'in eşi Ali Uğur Akbaş'ın başı, eski karısı Gülbin Beşer ile dertte. Beşer, velayeti kendisinde olan 11 yaşındaki kızı Aleyna'nın; babası tarafından zorla Adana'da alıkonduğunu iddia ediyor.

  SUÇ DUYURUSU...

  Yeliz Yeşilmen'in kızını kullanarak kendisinden intikam almaya çalıştığını söyleyen Gülbin Beşer, "Kızımı 2.5 aydır göremiyorum, kendisiyle konuşamıyorum. Kızımı geri istiyorum" dedi.

  Beşer, sözlerine şöyle devam etti: "Şikayetim üzerine jandarma kızımı alıp Çocuk Esirgeme Kurumu'na teslim etmiş ancak Ali Bey'in avukatı hile ile kızımı geri almış.

  Avukat, Çocuk Esirgeme Kurumu müdürü ve Ali Bey hakkında Üsküdar Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundum." Genç kadın, 11 yaşındaki kızının makyajlı fotoğraflarını Facebook'ta gördüğünü de belirtti ve "Kızımı kötü yola düşüreceklerinden korkuyorum" diye konuştu.

  Ali Uğur Akbaş ise eski eşinin yalan söylediğini iddia etti: "Kızım kendi isteğiyle benim yanımda kalıyor. Gülbin Beşer'in kızıma yaklaşmaması için tedbir kararı aldırdım. Ayrıca kızımın velayetini geri almak için dava açtım."

   

Sayfayı Paylaş