kızma birader -3 boyut oyun (süper ötesi)

esmer23

Katılımcı
Katılım
24 Nsn 2007
Mesajlar
226
Beğeniler
8
Yaş
35
Şehir
istanbul
#1
Kızma Birader bir çoğunuzun küçükken oynadığı bir oyundur, eskiler iyi bilir Birileri bu oyunu düşünmüş ve günümüz 3D oyunlarına uyarlamış.Oyunu lokalde oynaya bildiğiniz gibi, online oynama imkanınızda var, yani internet ortamındada pekala oynayabilirsiniz. Gerçekten grafikler görülmeye değer, oyun için herhangi bir ****** girmenizede gerek yok portable olduğu için hemen oynamaya başlayabilirsiniz.
Rar dosyasının botuyu 110 MB

ben indirdim arkadaşlar mükemmel bir oyun kesinlikle tavsiye ederim grafik ve efektler müthiş henüz internette oynamayı başaramadım ama pc içinde oynamak da acaip zevkli oyun hızını dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz x2 veya x4 veya x8 hızında oyunda süprizler var bazı tur cezalar alıp 2 tur bekliyorsunuz diğer oyuncular bu sırada sizi saf dışı bırakabiliyor bilgisayarla kapışıyorsunuz resmen :) kesinlikle oynanabilecek bir oyun :)
 
Katılım
12 Şbt 2007
Mesajlar
324
Beğeniler
3
#6
çok güzel arkadaşlar bende full programlar var göndermek istiyorum fakat nasıl göndereceğimi bir türlü anlayamadım
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,473
Beğeniler
8,997
Takım
GALATASARAY
#9
RapidShare'den yüklüyorsunuz.

Forumda rapidden dosya yükleme ile ilgili açıklama vardı. Yardım bölümümüzde.

Çıkan linkte ilk önce Free botonuna tıklayın. Daha sonra verilen 4 haneli kodu ilgili kutucuğa girip download a basın. Hepsi bu kadar.
 
Katılım
12 Şbt 2007
Mesajlar
324
Beğeniler
3
#10
linki tıklıyorum flash get otomatik yüklemeye başlıyor 6 kb bir sıkışmış dosya indiriyor ardından bu dosya biçimini tanımıyor çıkaramıyor acaba link kırıkmı
 

Benzer konular

Top