Klanlar ONLİNE OYUN

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye

age of empires tarzındadır

Klanlar oyunu internet tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.

OYUNA GİT

oyunu oynamak için kayıt olmanız gerektiğini yazmadım sayın :)

Age of empires la yakından uzaktan ilgisi yok 2 yıldır oynuyorum ;) oyun travianın çok daha gerçekçi olanıdır grafik bakımın dan güzel tamamen taktiğe dayanan bir oyun .

w3 de başladım ama gerek okul gerekse gündelik yaşamdan dolayı ilgilenemdiğimden dolaı en fazla 2 hafta oynadığım bir oyundur ama bu kısıtlı sürelerle kesik kesik oıynadığım süreleri birleştirirseniz 2 yıl eder :) Oyun hakkında çok fazla bilgiye sahip olduğumu söyleyebilirim mütevazilik gerekmezse :)

w3 de başladım ama gerek okul gerekse gündelik yaşamdan dolayı ilgilenemdiğimden dolaı en fazla 2 hafta oynadığım bir oyundur ama bu kısıtlı sürelerle kesik kesik oıynadığım süreleri birleştirirseniz 2 yıl eder :) Oyun hakkında çok fazla bilgiye sahip olduğumu söyleyebilirim mütevazilik gerekmezse :)
Eğer nickiniz solotürk ise:) sizi hatırlıyorum...ben sizin kadar mütevazi olamıycam;;) bende yaklaşık 5-6 senedir değişik dünyalarda ve önemli klanlarda oynadım..ve bir bayan olarakta sıralamalarda önemli yerlere geldim...Stratejim sanırım fena sayılmaz...:D Klanlar diye bir konu açmayı planlıyordum bana bilginizle ve tecrübenizle yardımcı olursunuz umarım:)) Beni mutlu edersiniz..:D

Online oyun oynayan tek bayan olmamama sevindim... :P
kesinlikle yanlız değilsin ben çok fazla bayan tanıdım online oyunlarda..ve bir klanımız sadece bayanlardan oluşuyordu...yaklaşık 6 ay önce gerçi ben emekli oldum online oyunlardan...biraz zaman meselesi bu iş...büyüdükçe ayıracağınız zamanda ona göre artıyor..:D

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
kesinlikle yanlız değilsin ben çok fazla bayan tanıdım online oyunlarda..ve bir klanımız sadece bayanlardan oluşuyordu...yaklaşık 6 ay önce gerçi ben emekli oldum online oyunlardan...biraz zaman meselesi bu iş...büyüdükçe ayıracağınız zamanda ona göre artıyor..:D
Bende sürekli oynayacağıma inanmıştım. Çok fazla bağımlılık yapmıştı.
Rüyalarıma giriyordu :P Ama sonunda bıraktım. Daha doğrusu bırakabildim.
Bana hırstan, sinirden başka hiçbir şey kazandırmamıştı. :) Eğlenceli günlerdi oyun hala bilgisayarımda duruyor arada girip baksam diyorum sonra vazgeçiyorum :D