"Kocacım Beni Başkasıyla Düşün"

Papatya

V.I.P
V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,258
Beğeniler
6,777
Şehir
Seattle.
#1Kanal D'de yayınlanan ve ünlü oyuncu İlker Ayrık'ın sunduğu eğlence programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir' yine çok tartışılacak. Programa yarışmacı olarak katılan kadının, eşini 'gaza getirmek' için söylediği 'Beni başkasıyla düşün' sözleri, izleyenler tarafından eleştirildi.

ÜNLÜ PROGRAM YİNE TARTIŞILACAK

Kanal D'de yayınlanan ve zaman zaman Rtük'lük olan yarışma programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir'e kadın yarışmacının söyledikleri tartışma yarattı.

Berk Oktay ve Hande Kaymaz çifti, büyük ödül olan arabayı almak için lastikli kemerde yumurta toplamak için ter döktü. Yarışan eşini harekete geçirmek için 'Kötü şeyler düşün. Bana sinirlen. Beni başkasıyla düşün' diyen Hande Kaymaz pes dedirtti.

İZLEYİCİLERİN YORUMU

-Ne kadar delirsemde kocasına beni bir başkasıyla düşün diyen yarışmacı kadar olamazdım

-Yarışmda kadın kocasını hırslandırmk için 'Hayatım beni başkasıyla düşün' dedi. O admın yerinde olsam çiğ yumurtaları o kadına kabuklarıyla yedirirdim. Net

-Koca yuh! Ne bu ya! Ar denen şey nerede!

-Kadının kocasını gaza getirmeye çalıştığı talihsiz cümle "Beni başkasıyla düşün" Zeka fakiri mal müdürü

-Bu da oldu: Ben Bilmem Eşim Bilir adlı yarışma programında kız eşini hırslandırmak için "Beni başkasıyla düşün, hadi aşkım" dedi. Yuh,pes,çüş.

-Duyduğum en nahoş cümleydi; ben bilmem eşim bilir programında yarışmacı, eşine ''beni başkasıyla düşün'' diyerek motive ediyor yazık..

-'Ben Bilmem Eşim Bilir' de ''beni başkasıyla düşün''diyen kadın yarışmacının,ahlaki değer yargılarımızı böyle dibe vurması kaygı verici...

-'Beni başkasıyla düşün' diyen kişinin araba için yapamayacağı şey yoktur kanımca. Ahlaksız teklifi hatırladım

-Oha diyorum

-"Ben bilmem eşim bilir"de karısı kocasına 'Beni başkasıyla düşün' diye bağırıyor. Ben onun kocası olsaydım vallahi boşardım

DAHA ÖNCE 200 BİN TL CEZA ALMIŞTI

Rtük, ekim ayında 'Ben Bilmem Eşim Bilir'de gerçekleştirilen 'dansözün göğüslerine para yapıştırma' yarışmasına 200 bin lira ceza kesmişti.

2 Eylül gecesi yayınlanan bölümü değerlendiren Rtük, "Yarışmada dansöz çıkarıldığı, erkek yarışmacıların, dansözün göğüslerine ve kalçalarına eşlerinin yanında para takmaya çalıştığı ve bu programın çocukların ekran başında oldukları bir saatte yayınlandığı" şeklinde şikayetler geldiğini belirleyerek bu cezanın verildiğini açıklamıştı.


 
Katılım
26 Ksm 2012
Mesajlar
42
Beğeniler
0
#4
Haber için teşekkürler :)

Her şey belli bir süreden sonra bel altına kayıyor yani reytinge...
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,744
Beğeniler
9,387
Şehir
Antalya
Takım
GALATASARAY
#5
Yorum olarak sadece "OHA" desem kabalık etmiş olmam demi...
 

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
Katılım
30 Nsn 2011
Mesajlar
13,059
Beğeniler
509
Yaş
33
Şehir
Istanbul, Turkey
#10
Paranin insanlari getirdigi nokta heleki arabanin icine dolduruyolar bayanlari erkekleri ust uste mide bulandirici.
 
Top Bottom