1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Kocaeli Derince'deki Liseler

Konusu 'Liseler Rehberi' forumundadır ve Suskun tarafından 29 Nisan 2011 başlatılmıştır.

 1. Suskun

  Suskun V.I.P V.I.P

  Katılım:
  16 Mart 2009
  Mesajlar:
  22.929
  Beğenileri:
  311
  Ödül Puanları:
  6.230
  Yer:
  Türkiye
  Banka:
  26.933 ÇTL
  19 MAYİS LİSESİ

  19 Mayis Lisesi Kocaeli Derince İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 19 Mayis Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 19 Mayis Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 19 Mayis Lisesi SBS taban puanları, 19 Mayis Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 19 Mayis Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / DERİNCE
  Adı: 19 MAYİS LİSESİ
  Adresi: DUMLUPİNAR MAH. YİLDİRİM SOK. NO: 29 41900 DERİNCE/KOCAELİ
  Telefon Numarası: 2622394920
  Faks Numarası: 2622292303  Derince Lisesi

  Derince Lisesi Kocaeli Derince İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Derince Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Derince Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Derince Lisesi SBS taban puanları, Derince Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Derince Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / DERİNCE
  Adı: DERİNCE LİSESİ
  Adresi: Sırrıpaşa Mah. Denizciler Cad. No:189 Derince Kocaeli
  Telefon Numarası: 2622394963
  Faks Numarası: 2622297366
  Hürriyet Lisesi
  Hürriyet Lisesi Kocaeli Derince İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hürriyet Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hürriyet Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hürriyet Lisesi SBS taban puanları, Hürriyet Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hürriyet Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / DERİNCE
  Adı: HÜRRİYET LİSESİ
  Adresi: DERİNCE HÜRRİYET LİSESİ YENİKENT MAH. 41900
  Telefon Numarası: 2622335600
  Seka Çocuk Dostları Lisesi

  Seka Çocuk Dostları Lisesi Kocaeli Derince İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Seka Çocuk Dostları Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Seka Çocuk Dostları Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Seka Çocuk Dostları Lisesi SBS taban puanları, Seka Çocuk Dostları Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Seka Çocuk Dostları Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / DERİNCE
  Adı: SEKA ÇOCUK DOSTLARI LİSESİ
  Adresi: Çınarlı Mah. Çenesuyu Cad. Derince Kocaeli
  Telefon Numarası: 2622231291
  Faks Numarası: 2622390367
   
Benzer Konular
 1. Suskun
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  2.662
 2. Suskun
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  5.171
 3. Suskun
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  1.448
 4. Suskun
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  1.625
 5. Suskun
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  3.304
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş