1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Kocaeli Gölcük'teki Liseler

Konusu 'Liseler Rehberi' forumundadır ve Suskun tarafından 30 Nisan 2011 başlatılmıştır.

 1. Suskun

  Suskun V.I.P V.I.P

  Katılım:
  16 Mart 2009
  Mesajlar:
  22.929
  Beğenileri:
  311
  Ödül Puanları:
  6.230
  Yer:
  Türkiye
  Banka:
  26.933 ÇTL
  Barbaros Hayrettin Lisesi
  Kocaeli Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Barbaros Hayrettin Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Barbaros Hayrettin Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Barbaros Hayrettin Lisesi SBS taban puanları, Barbaros Hayrettin Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Barbaros Hayrettin Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / GÖLCÜK
  Adı: BARBAROS HAYRETTİN LİSESİ
  Adresi: Kavaklı Mah. Sahil Cad. Gölcük Kocaeli
  Telefon Numarası: 2624131230
  Faks Numarası: 2624133863

  Degirmendere Hacı Halit Erkut Lisesi
  Kocaeli Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Degirmendere Hacı Halit Erkut Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Degirmendere Hacı Halit Erkut Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Degirmendere Hacı Halit Erkut Lisesi SBS taban puanları, Degirmendere Hacı Halit Erkut Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Degirmendere Hacı Halit Erkut Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / GÖLCÜK
  Adı: DEGİRMENDERE HACI HALİT ERKUT LİSESİ
  Adresi: MERKEZ MAH. MİTHAT GÜRSES CAD.
  Telefon Numarası: 2624263301
  Faks Numarası: 2624266146
  Değirmendere Uğur Mumcu İlköğretim Okulu

  Kocaeli Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Değirmendere Uğur Mumcu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Değirmendere Uğur Mumcu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Değirmendere Uğur Mumcu İlköğretim Okulu SBS taban puanları, Değirmendere Uğur Mumcu İlköğretim Okulu öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Değirmendere Uğur Mumcu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / GÖLCÜK
  Adı: DEĞİRMENDERE UĞUR MUMCU İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: ATATÜRK MAH. UĞUR MUMCU CAD DEĞİRMENDERE KOCAELİ
  Telefon Numarası: 2624272687
  Faks Numarası: 2624272832
  Ihsaniye Yazlık Ics-opel Uluslararası Dostluk İlköğretim Okulu
  Kocaeli Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ihsaniye Yazlık Ics-opel Uluslararası Dostluk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ihsaniye Yazlık Ics-opel Uluslararası Dostluk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ihsaniye Yazlık Ics-opel Uluslararası Dostluk İlköğretim Okulu SBS taban puanları, Ihsaniye Yazlık Ics-opel Uluslararası Dostluk İlköğretim Okulu öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ihsaniye Yazlık Ics-opel Uluslararası Dostluk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / GÖLCÜK
  Adı: IHSANİYE YAZLIK ICS-OPEL ULUSLARARASI DOSTLUK İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: Yazlik Yeni Mahalle Uluslararasi Dostluk ilköğretim Okulu
  Telefon Numarası: 2624332545
  Faks Numarası: 2624332520

  İHSANİYE LİSESİ

  İhsaniye Lisesi Kocaeli Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; İhsaniye Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, İhsaniye Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, İhsaniye Lisesi SBS taban puanları, İhsaniye Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, İhsaniye Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / GÖLCÜK
  Adı: İHSANİYE LİSESİ
  Adresi: Adnan Menderes Cad. Belediye Garajı Yanı ihsaniye Gölcük
  Telefon Numarası: 2624355023
  Faks Numarası: 2624357744
   
Benzer Konular
 1. Suskun
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  2.853
 2. Suskun
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  5.175
 3. Suskun
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  1.451
 4. Suskun
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  1.630
 5. Suskun
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  3.310
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş