Kocaeli İzmit'teki Liseler

Suskun

V.I.P
V.I.P
Katılım
16 Mrt 2009
Mesajlar
23,134
Beğeniler
322
Şehir
Türkiye
#1
* ANADOLU GÜZEL SANATLAR LİSESİ
* ATILIM LİSESİ
* BAHÇECİK ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
* BAHÇECİK İSMAİL HAKKI TONGUÇ İLKÖĞRETİM OKULU
* ÇELİK HALAT LİSESİ
* GAZİ LİSESİ
* INKILAP LİSESİ
* IZMİT BAŞÖĞRETMEN LİSESİ
* IZMİT LİSESİ
* IZMİT MUALLİM NACİ LİSESİ
* IZMİT TEVFİK SENO ARDA LİSESİ
* İZMİT KÖSEKÖY PİRELLİ LİSESİ
* KARŞIYAKA BARBAROS İLKÖĞRETİM OKULU
* KARŞIYAKA TÜPRAŞ ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
* KOCAELİ ALİ FUAT BASGİL SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
* MİMAR SİNAN LİSESİ
* NAMIK KEMAL LİSESİ
* YAHYA KAPTAN LİSESİAnadolu Güzel Sanatlar Lisesi

Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi SBS taban puanları, Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
Adı: ANADOLU GÜZEL SANATLAR LİSESİ
Adresi: Akasyalar Cad. Yahyakaptan Izmit
Telefon Numarası: 2623114894
Faks Numarası: 2623115177
Atılım Lisesi

Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Atılım Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Atılım Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Atılım Lisesi SBS taban puanları, Atılım Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Atılım Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
Adı: ATILIM LİSESİ
Adresi: YAHYAKAPTAN MAH. İZMİT/KOCAELİ
Telefon Numarası: 2623111350
Faks Numarası: 2623113210

Bahçecik Çok Programlı Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bahçecik Çok Programlı Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bahçecik Çok Programlı Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bahçecik Çok Programlı Lisesi SBS taban puanları, Bahçecik Çok Programlı Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bahçecik Çok Programlı Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
Adı: BAHÇECİK ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
Adresi: Yeni Mah. Bahçecik YoluBahçecik-izmit/KOCAELİ
Telefon Numarası: 2623434262
Faks Numarası: 2623433919
Bahçecik İsmail Hakkı Tonguç İlköğretim Okulu

Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bahçecik İsmail Hakkı Tonguç İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bahçecik İsmail Hakkı Tonguç İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bahçecik İsmail Hakkı Tonguç İlköğretim Okulu SBS taban puanları, Bahçecik İsmail Hakkı Tonguç İlköğretim Okulu öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bahçecik İsmail Hakkı Tonguç İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
Adı: BAHÇECİK İSMAİL HAKKI TONGUÇ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Bahçecik ismail Hakkı Tonguç ilköğretim Okulu
Telefon Numarası: 2623433787
Faks Numarası: 2623433787
Çelik Halat Lisesi

Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çelik Halat Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çelik Halat Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çelik Halat Lisesi SBS taban puanları, Çelik Halat Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çelik Halat Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
Adı: ÇELİK HALAT LİSESİ
Adresi: UZUNÇİFTLİK BELEDİYESİ KARŞISI
Telefon Numarası: 2623713387
Faks Numarası: 2623713387
Gazi Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gazi Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gazi Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gazi Lisesi SBS taban puanları, Gazi Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gazi Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
Adı: GAZİ LİSESİ
Adresi: ÖMERAĞA MAHALLESİ,ALEMDAR CAD.N0-57
Telefon Numarası: 2623212141
Faks Numarası: 2623311300 Gazi Lisesi Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gazi Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gazi Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gazi Lisesi SBS taban puanları, Gazi Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gazi Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
Adı: GAZİ LİSESİ
Adresi: ÖMERAĞA MAHALLESİ,ALEMDAR CAD.N0-57
Telefon Numarası: 2623212141
Faks Numarası: 2623311300
Inkılap Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Inkılap Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Inkılap Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Inkılap Lisesi SBS taban puanları, Inkılap Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Inkılap Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
Adı: INKILAP LİSESİ
Adresi: Miralay Mümtaz Cad. No: 10 Gültepe Izmit
Telefon Numarası: 2623220725
Faks Numarası: 2623235642

Izmit Başöğretmen Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Izmit Başöğretmen Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Izmit Başöğretmen Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Izmit Başöğretmen Lisesi SBS taban puanları, Izmit Başöğretmen Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Izmit Başöğretmen Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
Adı: IZMİT BAŞÖĞRETMEN LİSESİ
Adresi: FATİH MH.GÖZDE SK.ALİKAHYA
Telefon Numarası: 2623194243
Faks Numarası: 2623194243
Izmit Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Izmit Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Izmit Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Izmit Lisesi SBS taban puanları, Izmit Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Izmit Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
Adı: IZMİT LİSESİ
Adresi: VELI AHMET MAHALLESI INONU CADDESI NO:103
Telefon Numarası: 2623216517
Faks Numarası: 2623211110
Izmit Muallim Naci Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Izmit Muallim Naci Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Izmit Muallim Naci Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Izmit Muallim Naci Lisesi SBS taban puanları, Izmit Muallim Naci Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Izmit Muallim Naci Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
Adı: IZMİT MUALLİM NACİ LİSESİ
Adresi: MALTA MAH. 3.BÖLGE 2.ADA YANI
Telefon Numarası: 2623292433
Faks Numarası: 2623293053
Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi

Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi SBS taban puanları, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
Adı: IZMİT TEVFİK SENO ARDA LİSESİ
Adresi: ORAHAN MAH. AYDINLIK SOKAK SARAYBAHCE/İZMİT
Telefon Numarası: 2623232555
Faks Numarası: 2623232555
Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi

Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi SBS taban puanları, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
Adı: IZMİT TEVFİK SENO ARDA LİSESİ
Adresi: ORAHAN MAH. AYDINLIK SOKAK SARAYBAHCE/İZMİT
Telefon Numarası: 2623232555
Faks Numarası: 2623232555
İzmit Köseköy Pirelli Lisesi

Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; İzmit Köseköy Pirelli Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, İzmit Köseköy Pirelli Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, İzmit Köseköy Pirelli Lisesi SBS taban puanları, İzmit Köseköy Pirelli Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, İzmit Köseköy Pirelli Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
Adı: İZMİT KÖSEKÖY PİRELLİ LİSESİ
Adresi: HACI MUSTAFA MAH. GÖL SOK. NO:4 KÖSEKÖY
Telefon Numarası: 2623735999
Faks Numarası: 2623735999
Karşıyaka Barbaros İlköğretim Okulu

Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karşıyaka Barbaros İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karşıyaka Barbaros İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karşıyaka Barbaros İlköğretim Okulu SBS taban puanları, Karşıyaka Barbaros İlköğretim Okulu öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Karşıyaka Barbaros İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
Adı: KARŞIYAKA BARBAROS İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: BARBOROS MAH. TURGUT ÖZAL CAD. NU:11 KARŞIYAKA
Telefon Numarası: 2623432515
Faks Numarası: 2623432296
Kocaeli Ali Fuat Basgil Sosyal Bilimler Lisesi

Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kocaeli Ali Fuat Basgil Sosyal Bilimler Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kocaeli Ali Fuat Basgil Sosyal Bilimler Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kocaeli Ali Fuat Basgil Sosyal Bilimler Lisesi SBS taban puanları, Kocaeli Ali Fuat Basgil Sosyal Bilimler Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kocaeli Ali Fuat Basgil Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
Adı: KOCAELİ ALİ FUAT BASGİL SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
Adresi: YAVUZ SULTAN SELİM MAH.ACISU BELDESİ
Telefon Numarası: 2623534022Mimar Sinan Lisesi

Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mimar Sinan Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mimar Sinan Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mimar Sinan Lisesi SBS taban puanları, Mimar Sinan Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Mimar Sinan Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
Adı: MİMAR SİNAN LİSESİ
Adresi: CEDİT MAH. TURAN GÜNEŞ CAD. NO: 65
Telefon Numarası: 2623214821
Faks Numarası: 2623226800
Namık Kemal Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Namık Kemal Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Namık Kemal Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Namık Kemal Lisesi SBS taban puanları, Namık Kemal Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Namık Kemal Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
Adı: NAMIK KEMAL LİSESİ
Adresi: MEHMET ALİ PAŞA MAH. KAVAKLAR CAD. NO: 59 İZMİT
Telefon Numarası: 2623212092
Faks Numarası: 2623224190
Yahya Kaptan Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yahya Kaptan Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yahya Kaptan Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yahya Kaptan Lisesi SBS taban puanları, Yahya Kaptan Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yahya Kaptan Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
Adı: YAHYA KAPTAN LİSESİ
Adresi: YAHYA KAPTAN LİSESİ YAHYAKAPTAN MAH.İZMİTKOCAELİ
Telefon Numarası: 2623113563
Faks Numarası: 2623110763
 

Benzer konular

Top