1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
  E-posta adresimiz

Kocaeli İzmit'teki Liseler

Konusu 'Liseler Rehberi' forumundadır ve Suskun tarafından 30 Nisan 2011 başlatılmıştır.

 1. Suskun

  Suskun V.I.P V.I.P

  Katılım:
  16 Mart 2009
  Mesajlar:
  22.929
  Beğenileri:
  318
  Ödül Puanları:
  6.230
  Yer:
  Türkiye
  Banka:
  26.940 ÇTL
  * ANADOLU GÜZEL SANATLAR LİSESİ
  * ATILIM LİSESİ
  * BAHÇECİK ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
  * BAHÇECİK İSMAİL HAKKI TONGUÇ İLKÖĞRETİM OKULU
  * ÇELİK HALAT LİSESİ
  * GAZİ LİSESİ
  * INKILAP LİSESİ
  * IZMİT BAŞÖĞRETMEN LİSESİ
  * IZMİT LİSESİ
  * IZMİT MUALLİM NACİ LİSESİ
  * IZMİT TEVFİK SENO ARDA LİSESİ
  * İZMİT KÖSEKÖY PİRELLİ LİSESİ
  * KARŞIYAKA BARBAROS İLKÖĞRETİM OKULU
  * KARŞIYAKA TÜPRAŞ ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
  * KOCAELİ ALİ FUAT BASGİL SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
  * MİMAR SİNAN LİSESİ
  * NAMIK KEMAL LİSESİ
  * YAHYA KAPTAN LİSESİ  Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi

  Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi SBS taban puanları, Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
  Adı: ANADOLU GÜZEL SANATLAR LİSESİ
  Adresi: Akasyalar Cad. Yahyakaptan Izmit
  Telefon Numarası: 2623114894
  Faks Numarası: 2623115177
  Atılım Lisesi

  Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Atılım Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Atılım Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Atılım Lisesi SBS taban puanları, Atılım Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Atılım Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
  Adı: ATILIM LİSESİ
  Adresi: YAHYAKAPTAN MAH. İZMİT/KOCAELİ
  Telefon Numarası: 2623111350
  Faks Numarası: 2623113210

  Bahçecik Çok Programlı Lisesi
  Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bahçecik Çok Programlı Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bahçecik Çok Programlı Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bahçecik Çok Programlı Lisesi SBS taban puanları, Bahçecik Çok Programlı Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bahçecik Çok Programlı Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
  Adı: BAHÇECİK ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
  Adresi: Yeni Mah. Bahçecik YoluBahçecik-izmit/KOCAELİ
  Telefon Numarası: 2623434262
  Faks Numarası: 2623433919
  Bahçecik İsmail Hakkı Tonguç İlköğretim Okulu

  Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bahçecik İsmail Hakkı Tonguç İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bahçecik İsmail Hakkı Tonguç İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bahçecik İsmail Hakkı Tonguç İlköğretim Okulu SBS taban puanları, Bahçecik İsmail Hakkı Tonguç İlköğretim Okulu öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bahçecik İsmail Hakkı Tonguç İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
  Adı: BAHÇECİK İSMAİL HAKKI TONGUÇ İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: Bahçecik ismail Hakkı Tonguç ilköğretim Okulu
  Telefon Numarası: 2623433787
  Faks Numarası: 2623433787
  Çelik Halat Lisesi

  Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çelik Halat Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çelik Halat Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çelik Halat Lisesi SBS taban puanları, Çelik Halat Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çelik Halat Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
  Adı: ÇELİK HALAT LİSESİ
  Adresi: UZUNÇİFTLİK BELEDİYESİ KARŞISI
  Telefon Numarası: 2623713387
  Faks Numarası: 2623713387
  Gazi Lisesi
  Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gazi Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gazi Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gazi Lisesi SBS taban puanları, Gazi Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gazi Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
  Adı: GAZİ LİSESİ
  Adresi: ÖMERAĞA MAHALLESİ,ALEMDAR CAD.N0-57
  Telefon Numarası: 2623212141
  Faks Numarası: 2623311300 Gazi Lisesi Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gazi Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gazi Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gazi Lisesi SBS taban puanları, Gazi Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gazi Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
  Adı: GAZİ LİSESİ
  Adresi: ÖMERAĞA MAHALLESİ,ALEMDAR CAD.N0-57
  Telefon Numarası: 2623212141
  Faks Numarası: 2623311300
  Inkılap Lisesi
  Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Inkılap Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Inkılap Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Inkılap Lisesi SBS taban puanları, Inkılap Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Inkılap Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
  Adı: INKILAP LİSESİ
  Adresi: Miralay Mümtaz Cad. No: 10 Gültepe Izmit
  Telefon Numarası: 2623220725
  Faks Numarası: 2623235642

  Izmit Başöğretmen Lisesi
  Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Izmit Başöğretmen Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Izmit Başöğretmen Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Izmit Başöğretmen Lisesi SBS taban puanları, Izmit Başöğretmen Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Izmit Başöğretmen Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
  Adı: IZMİT BAŞÖĞRETMEN LİSESİ
  Adresi: FATİH MH.GÖZDE SK.ALİKAHYA
  Telefon Numarası: 2623194243
  Faks Numarası: 2623194243
  Izmit Lisesi
  Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Izmit Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Izmit Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Izmit Lisesi SBS taban puanları, Izmit Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Izmit Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
  Adı: IZMİT LİSESİ
  Adresi: VELI AHMET MAHALLESI INONU CADDESI NO:103
  Telefon Numarası: 2623216517
  Faks Numarası: 2623211110
  Izmit Muallim Naci Lisesi
  Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Izmit Muallim Naci Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Izmit Muallim Naci Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Izmit Muallim Naci Lisesi SBS taban puanları, Izmit Muallim Naci Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Izmit Muallim Naci Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
  Adı: IZMİT MUALLİM NACİ LİSESİ
  Adresi: MALTA MAH. 3.BÖLGE 2.ADA YANI
  Telefon Numarası: 2623292433
  Faks Numarası: 2623293053
  Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi

  Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi SBS taban puanları, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
  Adı: IZMİT TEVFİK SENO ARDA LİSESİ
  Adresi: ORAHAN MAH. AYDINLIK SOKAK SARAYBAHCE/İZMİT
  Telefon Numarası: 2623232555
  Faks Numarası: 2623232555
  Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi

  Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi SBS taban puanları, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
  Adı: IZMİT TEVFİK SENO ARDA LİSESİ
  Adresi: ORAHAN MAH. AYDINLIK SOKAK SARAYBAHCE/İZMİT
  Telefon Numarası: 2623232555
  Faks Numarası: 2623232555
  İzmit Köseköy Pirelli Lisesi

  Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; İzmit Köseköy Pirelli Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, İzmit Köseköy Pirelli Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, İzmit Köseköy Pirelli Lisesi SBS taban puanları, İzmit Köseköy Pirelli Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, İzmit Köseköy Pirelli Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
  Adı: İZMİT KÖSEKÖY PİRELLİ LİSESİ
  Adresi: HACI MUSTAFA MAH. GÖL SOK. NO:4 KÖSEKÖY
  Telefon Numarası: 2623735999
  Faks Numarası: 2623735999
  Karşıyaka Barbaros İlköğretim Okulu

  Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karşıyaka Barbaros İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karşıyaka Barbaros İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karşıyaka Barbaros İlköğretim Okulu SBS taban puanları, Karşıyaka Barbaros İlköğretim Okulu öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Karşıyaka Barbaros İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
  Adı: KARŞIYAKA BARBAROS İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: BARBOROS MAH. TURGUT ÖZAL CAD. NU:11 KARŞIYAKA
  Telefon Numarası: 2623432515
  Faks Numarası: 2623432296
  Kocaeli Ali Fuat Basgil Sosyal Bilimler Lisesi

  Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kocaeli Ali Fuat Basgil Sosyal Bilimler Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kocaeli Ali Fuat Basgil Sosyal Bilimler Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kocaeli Ali Fuat Basgil Sosyal Bilimler Lisesi SBS taban puanları, Kocaeli Ali Fuat Basgil Sosyal Bilimler Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kocaeli Ali Fuat Basgil Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
  Adı: KOCAELİ ALİ FUAT BASGİL SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
  Adresi: YAVUZ SULTAN SELİM MAH.ACISU BELDESİ
  Telefon Numarası: 2623534022  Mimar Sinan Lisesi

  Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mimar Sinan Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mimar Sinan Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mimar Sinan Lisesi SBS taban puanları, Mimar Sinan Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Mimar Sinan Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
  Adı: MİMAR SİNAN LİSESİ
  Adresi: CEDİT MAH. TURAN GÜNEŞ CAD. NO: 65
  Telefon Numarası: 2623214821
  Faks Numarası: 2623226800
  Namık Kemal Lisesi
  Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Namık Kemal Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Namık Kemal Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Namık Kemal Lisesi SBS taban puanları, Namık Kemal Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Namık Kemal Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
  Adı: NAMIK KEMAL LİSESİ
  Adresi: MEHMET ALİ PAŞA MAH. KAVAKLAR CAD. NO: 59 İZMİT
  Telefon Numarası: 2623212092
  Faks Numarası: 2623224190
  Yahya Kaptan Lisesi
  Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yahya Kaptan Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yahya Kaptan Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yahya Kaptan Lisesi SBS taban puanları, Yahya Kaptan Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yahya Kaptan Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
  Adı: YAHYA KAPTAN LİSESİ
  Adresi: YAHYA KAPTAN LİSESİ YAHYAKAPTAN MAH.İZMİTKOCAELİ
  Telefon Numarası: 2623113563
  Faks Numarası: 2623110763
   
Benzer Konular
 1. Suskun
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  2.874
 2. Suskun
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  2.687
 3. Suskun
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  1.473
 4. Suskun
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  1.652
 5. Suskun
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  3.336
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş