1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Kocaeli'deki Sağlık Meslek Liseleri

Konusu 'Liseler Rehberi' forumundadır ve Suskun tarafından 30 Nisan 2011 başlatılmıştır.

 1. Suskun

  Suskun V.I.P V.I.P

  Katılım:
  16 Mart 2009
  Mesajlar:
  22.929
  Beğenileri:
  311
  Ödül Puanları:
  6.230
  Yer:
  Türkiye
  Banka:
  26.933 ÇTL
  * Kocaeli Gebze'deki Sağlık Meslek Liseleri
  * Kocaeli İzmit'teki Sağlık Meslek Liseleri
  * Kocaeli Kandıra'daki Sağlık Meslek Liseleri
  * Kocaeli Karamürsel'deki Sağlık Meslek Liseleri
  * Kocaeli Körfez'deki Sağlık Meslek Liseleri

  Gebze Sağlık Meslek Lisesi
  Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gebze Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gebze Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gebze Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Gebze Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gebze Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / GEBZE
  Adı: GEBZE SAĞLIK MESLEK LİSESİ
  Adresi: GEBZE SAĞLIK MESLEK LİSESİ BARIŞ MAH
  Telefon Numarası: 2626446235
  Faks Numarası: 2626446235  Kocaeli Sağlık Meslek Lisesi
  Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kocaeli Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kocaeli Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kocaeli Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Kocaeli Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kocaeli Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
  Adı: KOCAELİ SAĞLIK MESLEK LİSESİ
  Adresi: ANIT PARK YANI
  Telefon Numarası: 2623325472
  Faks Numarası: 2623214214
  Kocaeli Kandira Sağlık Meslek Lisesi
  Kocaeli Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kocaeli Kandira Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kocaeli Kandira Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kocaeli Kandira Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Kocaeli Kandira Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kocaeli Kandira Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / KANDIRA
  Adı: KOCAELİ KANDİRA SAĞLIK MESLEK LİSESİ
  Adresi: AKDURAK MAH.SAĞLIK SOK.
  Telefon Numarası: 2625514340
  Faks Numarası: 2625514340

  Karamürsel Sağlık Meslek Lisesi
  Kocaeli Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karamürsel Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karamürsel Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karamürsel Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Karamürsel Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Karamürsel Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / KARAMÜRSEL
  Adı: KARAMÜRSEL SAĞLIK MESLEK LİSESİ
  Adresi: İSMAİL AĞA MAH.GAZENFER BİLGE CAD.ESKİ HÜKÜMET KONAĞI -KARAMÜRSEL/KOCAELİ
  Telefon Numarası: 2624529890
  Faks Numarası: 2624541020  Kocaeli Yarimca Körfez Sağlık Meslek Lisesi

  Kocaeli Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kocaeli Yarimca Körfez Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kocaeli Yarimca Körfez Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kocaeli Yarimca Körfez Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Kocaeli Yarimca Körfez Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kocaeli Yarimca Körfez Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / KÖRFEZ
  Adı: KOCAELİ YARİMCA KÖRFEZ SAĞLIK MESLEK LİSESİ
  Adresi: KÖRFEZ SAĞLIK MESLEK LİSESİ ÇAMLITEPE MAH: KOCATEPE CAD. NO: 20 KÖRFEZ /KOCAELİ
  Telefon Numarası: 2625279240
  Faks Numarası: 2625279250
   

Sayfayı Paylaş