1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kocaeli'deki Sağlık Meslek Liseleri

Konusu 'Liseler Rehberi' forumundadır ve Suskun tarafından 30 Nisan 2011 başlatılmıştır.

1. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    * Kocaeli Gebze'deki Sağlık Meslek Liseleri
    * Kocaeli İzmit'teki Sağlık Meslek Liseleri
    * Kocaeli Kandıra'daki Sağlık Meslek Liseleri
    * Kocaeli Karamürsel'deki Sağlık Meslek Liseleri
    * Kocaeli Körfez'deki Sağlık Meslek Liseleri

Gebze Sağlık Meslek Lisesi
    Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gebze Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gebze Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gebze Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Gebze Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gebze Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: GEBZE SAĞLIK MESLEK LİSESİ
    Adresi: GEBZE SAĞLIK MESLEK LİSESİ BARIŞ MAH
    Telefon Numarası: 2626446235
    Faks Numarası: 2626446235

Kocaeli Sağlık Meslek Lisesi
    Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kocaeli Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kocaeli Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kocaeli Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Kocaeli Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kocaeli Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Adı: KOCAELİ SAĞLIK MESLEK LİSESİ
    Adresi: ANIT PARK YANI
    Telefon Numarası: 2623325472
    Faks Numarası: 2623214214

Kocaeli Kandira Sağlık Meslek Lisesi
    Kocaeli Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kocaeli Kandira Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kocaeli Kandira Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kocaeli Kandira Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Kocaeli Kandira Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kocaeli Kandira Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Adı: KOCAELİ KANDİRA SAĞLIK MESLEK LİSESİ
    Adresi: AKDURAK MAH.SAĞLIK SOK.
    Telefon Numarası: 2625514340
    Faks Numarası: 2625514340

Karamürsel Sağlık Meslek Lisesi
    Kocaeli Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karamürsel Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karamürsel Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karamürsel Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Karamürsel Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Karamürsel Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Adı: KARAMÜRSEL SAĞLIK MESLEK LİSESİ
    Adresi: İSMAİL AĞA MAH.GAZENFER BİLGE CAD.ESKİ HÜKÜMET KONAĞI -KARAMÜRSEL/KOCAELİ
    Telefon Numarası: 2624529890
    Faks Numarası: 2624541020

Kocaeli Yarimca Körfez Sağlık Meslek Lisesi

Kocaeli Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kocaeli Yarimca Körfez Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kocaeli Yarimca Körfez Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kocaeli Yarimca Körfez Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Kocaeli Yarimca Körfez Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kocaeli Yarimca Körfez Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Adı: KOCAELİ YARİMCA KÖRFEZ SAĞLIK MESLEK LİSESİ
    Adresi: KÖRFEZ SAĞLIK MESLEK LİSESİ ÇAMLITEPE MAH: KOCATEPE CAD. NO: 20 KÖRFEZ /KOCAELİ
    Telefon Numarası: 2625279240
    Faks Numarası: 2625279250

Sayfayı Paylaş