Magazin Kocasını Kaptırmadı!

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1
Hüsnü Şenlendirici kavgalı olduğu neredeyse tüm arkadaşları ile arayı düzeltti. Şenlendirici; Deniz Seki yüzünden ayrıldığı eşi ve Ece Gürsel için kavga ettiği dostu İsmail Tunçbilek'le düğünde buluştu. Gazetecilerin objektiflerinden kaçmayan bu gecede keyifler yerindeydi.

SÜNNET DÜĞÜNÜ, BARIŞ VE KAYNAŞMA GECESİNE DÖNÜŞTÜ

Hüsnü Şenlendirici'nin dostları ile bir gecede barışması ünlü Türk siyasetçilerinden Süleyman Demirel'in sıkça kullandığı "Dün dündür; Bugün bugündür! sözünü hatırlattı. Hüsnü Şenlendirici'nin katıldığı sünnet düğünü, bir anda barış ve kaynaşma gecesine döndü. Ünlü klarnetçi düğüne, Deniz Seki yüzünden evlerini ayırdığı eşi Nazire Hanım ve kızı Naz ile beraber katıldı.

SAHNEDEYKEN DOLARA GÖMÜLDÜ

Bir ara sahneye çıkıp klarnetini konuşturan Hüsnü Şenlendirici'nin tepesinden aşağı dolarlar saçıldı. Bunu yapan kişi ise; kendisinden sonra manken Ece Gürsel'le aşk yaşadığı için küstüğü eski dostu İsmail Tunçbilek'ti.

Bir ara kaçamaklarıyla gündeme gelen klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, Deniz Seki ile ilişkisinin ortaya çıkmasından sonra 10 yıllık hayat arkadaşı ile boşanmanın eşiğine gelmişti.

Eşi Nazire Hanım'ın "Bugün Deniz, yarın bir başkası, boşanıyorum" şeklindeki açıklamalarının ardından evine dönen ünlü klarnetçi, ilişkisi ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu:

"Bugüne kadar konuşmadım çünkü yalan söylemek istemiyordum. Deniz, evli olduğum için ilişkinin başında istemedi, hep kaçtı. Bense hiç peşini bırakmadım, ısrarcı oldum. Deniz'i böyle bir ilişkiye ben sürükledim. Duygusal boşlukta olduğum bir dönemdi ve o boşlukta da başkasına birşeyler hissetmeye başladım. Evet, Deniz Seki'ye karşı ilgisiz değilim, bir şeyler hissettim. Ama hepsi bu kadar. Bu herkesin sandığı gibi seviyesiz, yakışıksız bir evli adam kaçamağı değil. Çok daha derin. Deniz Hanım ile aramızdaki ilişkinin ahlak dışı gösterilmesine karşıyım. Bu olayın tek sorumlusu benim ve ben çözeceğim"


 

Benzer konular

Top