1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

KOÇLUK

Konusu 'Kişisel Gelişim' forumundadır ve DöNüŞüM tarafından 25 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. DöNüŞüM

DöNüŞüM Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    130
    Meslek:
    EĞİTİMCİ YAŞAM KOÇU
    Yer:
    ANTALYA
    Banka:
    0 ÇTL
    Koçluk, kendi isteğinizle başlatmak istediğiniz değişimi temel alarak,büyüme ve gelişmeyi destekler. Tabii ki gelecek odaklıdır ve bir farkındalık kazandırma çalışmasıdır. Her alandak denge ya da dengesizlik yaşantımızın tümüne yansır. Veee.... Dengeyi oluşturacak bütün kaynaklar sizin içinizde. Önemli olan o kaynağın farkına varıp kullanabilmekte değil mi? O zaman ilk soruyla başlayalım :) - Hayatınızda neyi değiştirmek isterdiniz? Ne kadar değiştirmek istiyorsunuz?

KıRMıZı, ZeyNoO, SAHRA_BUSE ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.759
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    334 ÇTL
    Hayatımda değiştirmek istediklerimi düşündüğümde sadece 1 insan ve yaşantıkları hayatıma onun yansıttıkları geliyor tamamen bunları silmek istiyorum hiç yaşamamış olmak... Geri kalanına baktığımda ailemi işimi arkadaşlarımı seviyorum yapmak istediklerimi yapıyorum...önüme engeller dizmiyorum...her sorun aşılabilecek durumda...ama neden bazı seyleri unutmak yok saymak bu kadar zor...

3. Esr3
    Haylaz

Esr3 Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    281
    Ödül Puanları:
    2.230
    Banka:
    10 ÇTL
    İlk başta kendimi değiştirmek istiyorum. Kendimle memnun degilim ki hayatimdan memnun olayim

Sayfayı Paylaş