Kolay Değil...

TeBeSSüm

Pamuk Prenses 🌸
Süper Moderatör
Katılım
19 Eyl 2006
Mesajlar
6,508
Beğeniler
3,563
Yaş
30
Takım
BEŞİKTAŞ
#1
Öyle kolay değildir hayatıma girmek.. Ve rüyalarıma girmek çok zorlar insanı..

Sevilmesi zor bir insanım.. öyle kolay kolay da alamazsın beni hayatına soğuğumdur, cehennem sıcaklığında da olsan senide buz keser sözlerim.. ben öyle kolay kolay sevemem, sevdirmem de kendimi.. Soğuk ile aynı cümle içinde geçer adım.. konuşursam kalp kırarım..

Yürek ister beni sevmek Ne sevmesini bilirim ne sevilmesini, işim gücüm can yakmaktır.. zalim ile aynı cümlede geçer adım.. konuşursam can acıtırım..

Cesaret ister karşımda durupta sevilmek.. tokat yemiş gibi olursun sevgimden.. mutlu olmasınıda bilmem mesela.. acılardır benim yoldaşım... Konuşursam mutluluğunu alırım..

Emek ister, sabır ister beni sevmek... öyle her istediğinide yaptırmam.. Dediğim dediktir mesela.. kızarsam soğuk olurum,ruhsuz
olurum... Ne biçim bir insan ile aynı cümlede sıfatım olur adım konuşursam ayrılırım...

Beni sevmek, ben olmak ister aslında.. ama bir rüya görürsün, bir melek gelir dünyana... herşey değişir, ne sen, sen olursun.. ne ben, ben... Beni sevmek.. yanımda olmayı istemektir.. sadık olmayı istemektir.. yalandan uzak olmayı istemektir... her daim sevmek, sevilmek istemektir.. beni sevmek, mutlu olmayı istemektir...

Aşk ile özlem ile aynı cümlede geçer adım..
Konuşursam çocuk olur ağlarım...​
 

Benzer konular

Top