1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kolay mi sandin senİ sensİz yaŞamayi?

Konusu 'Şiir' forumundadır ve hayelgözlüm tarafından 27 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. hayelgözlüm

hayelgözlüm Katılımcı

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    sensİzlİĞe katlanmak kolay mi sandin?
    HerŞeyde senİ gÖrmek ne demek bİlİr mİsİn?
    Her gİtttİĞİm yerde senİ hİssetmek
    her Şarki sÖyledİĞİm de senİ sÖylemek
    her haykiriŞta senİ haykirmak
    her yoklukta senİ aramak
    kolay mi sandin sensİzlİĞe katlanmak?
    Kolay mi sandin unutmak
    unutmak İstedİkÇe hatirlamayi kolay mi sandin?
    Her gÖzde senİ gÖrmek her sÖzde senİ duymak
    kolay mi sandin senİ sensİz yaŞamak
    kolay mi sandin unuttukÇa hatirlamak
    her sevgİ de sen varsin
    her misramda sen her satirimda sen
    hergÜnÜmde sen varsin hergecem de sen
    bastiĞim topraktada sen varsin
    baktiĞim yildizda da sen
    neyİ duysam nereye baksam hep sen varsin.
    ÖzlemeyeceĞİm desem de unuttum desem de
    kalbİme kazili adin hatirlatir senİ bana
    unutmak İstedİkÇe hatirlatir.
    Kolay mi sandin unutmayi
    kolay mi sandin hatirlamayi?
    Kolay mi sandin senİ sensİz yaŞamayi?

alıntı ​

not:arkadaşlar umarım daha önce açılmamıştır.ya bende içinde olduğum için aslında en sinir olduğum şey açılan konunun tekrardan açılmasıdır çok yeniyim burda yavaş yavaş alışçam nasıl yaparsınız nasıl edersiniz bilmiyorum tam olarak ama.bazen sizlerinde bildiği gibi açılan konu farklı isimle açılıo ve arama dada çıkmıyor.aslında yeni gittim bir yerde en büyük korkum konu açarken yaşadığım tedirginliktir.:(artıkın açılan bi konuysa affınıza sığınıyorum.ve sizden tek istediğim beni her hatamda nolur uyarın yeşim aracılığı ilede olabilir pm atarakta olabilir.yeterki uyarın.

2. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Canisi yukarida arama yeri var oraya yazip aratirsan cikar karsina aynisi olursa takma kafana geregini yapariz senin icin rahat etsin cadimmmmmmmm

sadece unutmaman gereken asagida etiket diye yazi var oraya basligi yazar eklersen ulasmak daha kolay paylasilan siirler fikra butun konulara

3. hayelgözlüm

hayelgözlüm Katılımcı

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    tmm uyuscum saol arama yapıom zaten de etiket bölümünü bilmiodum :D bide farklı isimde açılıo ya bazen konular ben onu demek istedim aslında :) saol ekstra bilgi için .;M zaten gereğini yapçanızı biliom ben azdinlenmek o gerekenleri yapmamk için kaçtım geldim zaten :D

Sayfayı Paylaş