1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

komik askerlik anıları

Konusu 'CerezSÖZLÜK' forumundadır ve starx tarafından 19 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    amfide otururken erin biri başçavuşa sorar.
    -komutanım yemeklerde şap var mı?
    +vallaha yok.benimki gayet sağlam.sorun sizdedir.uygulamalı denemek isteyen varsa gösterebilirim.
    yeni gelen erlere çavuşlar çiş tutturur. anasını ağlatır bir bakıma. birgün acemiler amfide toplanmıştır. kıdemli astsubay amfiye gelir ve erlerin hırsla baktığı, çavuşlara;
    la bana bakın, yarın kantini devrediyom. o borçları bu akşam kapatın. birinden borç mu alıyonuz, zzzzzzzü mü satıyonuz, ne yapıyosanız yapın. ödeyin. acemiler kopar.
    yemin töreni alanında prova yapılırken, başçavuş, yarın esas duruşa geçildiğinde, zzzzzzze kobra yılanı da kaçsa hareket edemezsiniz? yapacak bir şey yok deyip çıkmasını bekleyeceksiniz.

2. YeNi_ÇeRi

YeNi_ÇeRi Usta

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    eL-MaHSuRa...!!
    Banka:
    36 ÇTL
    Ben de Anlatmak İsterdim Size Anılarımı..Ama Anlatamıyorum..:( Yok Çünkü..Benim Hiç Anım olmadı..Neden Olmadı Askere Gitmedim de Ondan..:P
    Ama İsterseniz Sallayabilirim..Gitmiş Gibi..:D

3. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    hiç sahip olamayacağım anı çeşidi.

Sayfayı Paylaş