1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Komik Diyaloglar !!!

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 24 Haziran 2008 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.782
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    384 ÇTL
    Yolcu müsait bi yerde inmek ister ama dili sürçer:
    - Şoför bey mübarek bi yerde inebilir miyim?

- Şu ilerdeki caminin önünde bırakayım teyze seni...

............ ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ....

Kadın:

- Kızım dur! Ben vereyim benim ki bozuk zaten...

Kızı:

- Aman ne olacak sanki nasılsa benimki de bozulacak, ben vereyim!

............ ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ....

Oğlum bu Eminönü'nden geçer mi?

- Yok teyze biz Taksim'e çıkıyoruz.

- Hah tamam oğlum siz gidin ben gelmeyeceğim.

............ ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ...

Yolcu:

- Abi Heykel'e çıkıyo mu?

Şoför:

-Yok abi, yanından geçiyo.

Arkadaki aksi teyze öndeki uzun saçlı delikanlıya seslenir:

- Kızım şurdan bir kişi uzatır mısın?

- Ben kız değilim!

- Amaaaan ne bileyim kız mısın dul musun, uzat işte.

Eve gitmek üzere Bakırköy dolmuşu bekliyordum. Sigaramın kalmadığı

aklıma gelince önünde durduğum Tekel bayiine girecekken minibüs geldi.

Apar topar bindim. Şoföre parayı uzatıp,

- Bir Monte Carlo' dedim! Adam birkaç saniye yüzüme bakıp:

- Abi bu Bakırköy'e gider' diye cevap verdi! İşte o an benim ve

şoförün bittiği andı.

- Mükemmel bir yerde inebilir miyim?

Yolcunun kafası karışık sanırım, kendisi de dolmuşdakilerle birlikte

güler söylediğine şoför kadını indirirken:

- Buyrun size layık değil ama!

Yolcu müsait bi yerde inmek ister ama dili sürçer:

- Müsait bi yerde iner misiniz?

Şoför:

- Niye sen mi kullancan???

Rumeli-Hisarü stü otobüsüyle Taksim'e doğru gidiyoruz. Adamın biri

Beşiktaş dolaylarında gayet aceleci bir tavırla:

- Kaptan orta kapıyı rica edebilir miyim?

Bizim şoför olaya hakim:

- Tabi abi ayıp ettin. Al götür senden kıymetli mi...

İstanbul'dayiz. .. Dolmuşa bindik, dolmuş doldu,tam kalkıcak, elemanın

biri açtı kapıyı. İçerde tıkış tıkış oturmuşuz, önde 3 kişi arkada 4

... Eleman hala bir umut sordu:

- Kaptan, yer var mı?

Şoför de arkasını dönüp cevap verdi:

- Bilmiyorum, üst kata bi bak bakalım...

Pek dolu olmamasına rağmen minibüs hareket etmek üzereydi. Tam o anda

kavga ettikleri her hallerinden belli olan iki arkadaş minibüse

bindi.Birbirlerinin yüzüne bile bakmıyorlardı. Çocuklardan biri şoföre

parayı uzattı:

- Abi bir öğrenci bir de hayvan alır mısın?

:) :)

2. eFSaNe_KaRTaL

eFSaNe_KaRTaL | çArŞı | Özel üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Yaşanıp da bitenden daha acıdır yaşanmadan bitenle
    Banka:
    44 ÇTL
    Kadın:

- Kızım dur! Ben vereyim benim ki bozuk zaten...

Kızı:

- Aman ne olacak sanki nasılsa benimki de bozulacak, ben vereyim!

:D:D sğL..

3. incikk

incikk Uzman

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    En GüzeL HayaLLerdeN..!
    Banka:
    1 ÇTL
    Yolcu müsait bi yerde inmek ister ama dili sürçer: - Şoför bey mübarek bi yerde inebilir miyim? - Şu ilerdeki caminin önünde bırakayım teyze seni… ………………………………………………………………………….. Oğlum bu Eminönü’nden geçer mi? - Yok teyze biz Taksim’e çıkıyoruz. - Hah tamam oğlum siz gidin ben gelmeyeceğim. …………………………………………………………………………… Yolcu: - Abi Heykel’e çıkıyo mu? Şoför: -Yok abi, yanından geçiyo. ……………………………………………………………………………. Arkadaki aksi teyze öndeki uzun saçlı delikanlıya seslenir: - Kızım şurdan bir kişi uzatır mısın? - Ben kız değilim! - Amaaaan ne bileyim kız mısın dul musun, uzat işte. ……………………………………………………………………………. Eve gitmek üzere Bakırköy dolmuşu bekliyordum. Sigaramın kalmadığı aklıma gelince önünde durduğum Tekel bayiine girecekken minibüs geldi. Apar topar bindim. Şoföre parayı uzatıp, - Bir Monte Carlo’ dedim! Adam birkaç saniye yüzüme bakıp: - Abi bu Bakırköy’e gider’ diye cevap verdi! İşte o an benim ve şoförün bittiği andı. ……………………………………………………………………………. - Mükemmel bir yerde inebilir miyim? Yolcunun kafası karışık sanırım, kendisi de dolmuşdakilerle birlikte güler söylediğine şoför kadını indirirken: - Buyrun size layık değil ama! ……………………………………………………………………………. Yolcu müsait bi yerde inmek ister ama dili sürçer: - Müsait bi yerde iner misiniz? Şoför: - Niye sen mi kullancan??? ……………………………………………………………………………. Rumeli-Hisarüstü otobüsüyle Taksim’e doğru gidiyoruz. Adamın biri Beşiktaş dolaylarında gayet aceleci bir tavırla: - Kaptan orta kapıyı rica edebilir miyim? Bizim şoför olaya hakim: - Tabi abi ayıp ettin. Al götür senden kıymetli mi… ……………………………………………………………………………. İstanbul’dayiz… Dolmuşa bindik, dolmuş doldu,tam kalkıcak, elemanın biri açtı kapıyı. İçerde tıkış tıkış oturmuşuz, önde 3 kişi arkada 4 … Eleman hala bir umut sordu: - Kaptan, yer var mı? Şoför de arkasını dönüp cevap verdi: - Bilmiyorum, üst kata bi bak bakalım… ……………………………………………………………………………. Pek dolu olmamasına rağmen minibüs hareket etmek üzereydi. Tam o anda kavga ettikleri her hallerinden belli olan iki arkadaş minibüse bindi.Birbirlerinin

4. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Paylasim icin tesekkürler ama ufak bir rica konulri eklrken direk alip buraya al yapistir yapmayin ufak tefek duzenlemeler rica tesekkürler ...

5. incikk

incikk Uzman

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    En GüzeL HayaLLerdeN..!
    Banka:
    1 ÇTL
    Tabi dikkat ederim

6. sessiz gemi

sessiz gemi Forum Tutkunu

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    80 ÇTL
    Duran ve pek dolu olmayan bir minibüse koşarak bindim pek dolu olmamasına rağmen minibüs hareket etmek üzereydi tam o anda kavga ettikleri her
    hallerinden belli olan iki arkadaş minibüse bindi birbirlerinin yüzüne bile
    bakmıyorlardı çocuklardan biri şoföre parayı uzattı
    - Abi bir öğrenci bir de hayvan alır mısın?

Yolcu:
    - Mükemmel bir yerde inebilir miyim? (yolcunun kafası karşık sanırım, kendisi de dolmuştakilerle güler söylediine)
    Şöför kadını indirirken:
    - Buyrun size layık değil ama!

Yolcu musait bi yerde inmek ister ama dili surcer;
    - Musait bi yerde iner misiniz?
    Şöför :
    - Niye sen mi kullancan

indir sofor.
    -in yolcu

bi de sey olur bazen, ineceğin yere yaklaşmışsındır, böyle 100-200 metre filan kala salagin teki cikar musait bi yerde inebilirmiyim der. onunla birlikte iner, mal mal yurursun onca yolu

Ankara'da, çok sıcak bir günde, dolmuştaki bir kokona yelpazesiyle
    - "Şöfeer bey klimayı acar mısınız cok sıcak olduu" demisti. Pala bıyıklı şöfer amca teyzeyi bi sure suzdukten sonra, kapıyı acıp acıp kapatmaya başladı, ki ondan sonra dolmuşca yarıldık gülmekten.

Ankarada otobüslerin kartlı değil biletli olduğu bir dönem. Bir arkadaşım ve ben sabaha kadar üniversitede gireceğimiz ilk sınava çalışmışız. Otobüse bir adam biner ... Utangaç, sıkılgan bir tavırla şöföre;
    - Afedersiniz şöför bey biletim yok, acaba ineceğim duraktan alabilir miyim?
    Şöför:- Istersen yolculara bir sor...
    Adam: - Afedersiniz yolcular biletim yok, acaba inceğim duraktan alabilir miyim.!!

Sayfayı Paylaş