Konserinde maske ve jel dağıtacak

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Katılım
20 Mys 2009
Mesajlar
14,251
Beğeniler
1,920
#1
Domuz gribi Hadise'nin de gözünü korkuttu.
Günümüzde bir çok organizasyon domuz gribi tehlikesi yüzünden iptal edilirken, Hadise 19 Aralık'taki Bostancı Gösteri Merkezi'nde sağlıklı bir konser vermek için gelen tüm hayranlarına 2 bin kişiye maske ve el yüz dezenfekte etmek üzere jel dağıtacak.

İlk önce Hadise bu konser için çok özel showlar, kıyafetler ve sürprizler
hazırlarken, konsere gelecek olan hayranlarını ve izleyenlerini de düşünerek konser öncesi konser mekanına girişte gelenlere sağlık için maskeler ve el- yüz dezenfekte edici jel dağıtılmaya karar verdi. Amacın kış aylarında soluma yolu ile geçen ve temasla yayılan bu ve benzeri mikroplardan birazda olsun arınmış bir mekân ve konser ortamı yaratmak olduğunu belirten Hadise'nin Türkiye ofisi yöneticisi Berna Nuri Süer, 'Hadise'nin konserinde salonu dolduracak tüm izleyicilere sağlık bir konser izlemeleri için maske ve jel dağıtacağız. Konser öncesi özel ekipler ile konser alanı ve mekânı komple dezenfekte ettireceğiz. Şu an itibari ile ülkemizdeki en modern ve teknik altyapısı ve sağlık yönünden en önemli mekânlarından olan Bostancı
Gösteri Merkezi'nde böyle bir çalışma yaparak ta sağlığa ne kadar önem verilmesi gerektiğinin de altını çizmek istiyoruz.' dedi.
 

Benzer konular

Top