1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"BENİM DÜNYAM" konulu resim yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de bu yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

Konu & Mesaj Birleştirmek

Konusu 'Duyurular / Yardım' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 29 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.806
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.932 ÇTL
    Bazen uzun konulardaki mesajların başka bir konu ile birleştirilmesi gerekebilir. Örneğin forumda [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] adlı bir bölüm açtık ve tek konu halinde daha önce açılmış olan mesajları konu haline getirdik. Ancak bu şekilde birden fazla konu olması ve aynı zamanda yazılan mesajların da kaybolmaması için mesajların konu ile birleştirilmesi gerekiyordu.

İşte şimdi bunun uygulamasını yapıyoruz.

Alttaki linkte izleyeceğiniz videoda [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] konusu ile aynı isimli bir mesajın birleştirilmesi anlatılıyor. Bu durumda hangisi daha önce foruma eklenmişse konu haline geliyor.

Videoyu izlemek içİn [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Not: Eğer videolu konu anlatımları yapmak istiyorum derseniz programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] ekledim. :) Programla birlikte Camtasia Studio adlı programı da kurarsanız hazırladığınız ekran vidoları üzerinde sonradan değişiklik yapabiliyorsunuz. Programın en güzel yanı hazırladığınız videolar için upload sitesi aramıyorsunuz. Facebook, YouTube gibi sosyal paylaşım sitelerine hemen gönderebilirsiniz. Program açılışında sizden bir hesap açmanız isteniyor (isim, şifre ve mail giriyorsunuz) bu hesabınıza tek tıklama ile videonuzu yükleyip ([Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] sitesine) link verebilirsiniz. (Şu an benim yaptığım gibi :)) Ayrıca yüklediğiniz videoları istediğiniz zaman silebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş