Konu & Mesaj Birleştirmek

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,478
Beğeniler
9,015
Takım
GALATASARAY
#1
Bazen uzun konulardaki mesajların başka bir konu ile birleştirilmesi gerekebilir. Örneğin forumda Başbakanlarımız adlı bir bölüm açtık ve tek konu halinde daha önce açılmış olan mesajları konu haline getirdik. Ancak bu şekilde birden fazla konu olması ve aynı zamanda yazılan mesajların da kaybolmaması için mesajların konu ile birleştirilmesi gerekiyordu.

İşte şimdi bunun uygulamasını yapıyoruz.

Alttaki linkte izleyeceğiniz videoda Tansu Çiller konusu ile aynı isimli bir mesajın birleştirilmesi anlatılıyor. Bu durumda hangisi daha önce foruma eklenmişse konu haline geliyor.

Videoyu izlemek içİn TIKLAYIN

Not: Eğer videolu konu anlatımları yapmak istiyorum derseniz programı BURAYA ekledim. :) Programla birlikte Camtasia Studio adlı programı da kurarsanız hazırladığınız ekran vidoları üzerinde sonradan değişiklik yapabiliyorsunuz. Programın en güzel yanı hazırladığınız videolar için upload sitesi aramıyorsunuz. Facebook, YouTube gibi sosyal paylaşım sitelerine hemen gönderebilirsiniz. Program açılışında sizden bir hesap açmanız isteniyor (isim, şifre ve mail giriyorsunuz) bu hesabınıza tek tıklama ile videonuzu yükleyip (http://www.screencast.com sitesine) link verebilirsiniz. (Şu an benim yaptığım gibi :)) Ayrıca yüklediğiniz videoları istediğiniz zaman silebilirsiniz.
 
Top