1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

konular neden birlestirilmiyor

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve Hazangülü tarafından 12 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Konular neden birlestirilmiyor hersey yapiyom son sifremi giriyom sonradan olmadigini yaziyor geceden buyana neden benim bilgisayarimdanmi kaynaklani Forumdami bir sorun var ??

2. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    konunun biri şiirler ile birleşmiş birleşiyor ama sanırım yanlış birleşiyor

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Birleştirilecek konuları seçili hale getirin.
    Açılır menüden "Konuları Birleştir" seçeneğini aktif edin.
    Açılan sayfada;
    Bu sayfadaki sadece alttaki seçeneği işaretleyin diğerlerine dokunmanıza gerek yok.
    İz bırakmadan taşı seçeneğini işaretleyin.

Eğer son oturumda yönetim paneline giriş yapmamışsanız sizden şifreniz tekrar isteyecektir. Şifrenizi girip Tamam butonuna basın.

Sonraki pencerede işlem gerçekleşene kadar kesinlikle butona basmayın ve kendiliğinden pencerenin kapanıp konuya yönlenmesini bekleyin. Bu durumda "Birleştirilecek konu yok" hata mesajı alırsınız veya konu birleştime işlemi hatalı gerçekleşir.

4. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    Bugün konular birleşmemekte inat etti :D yönlendiriliyorsunuz diyor öylece kalıyor uzun uzun bekliyorsunuz ama o öylece yönlendiremiyordu bende

5. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Muhtemelen geçici bir DB hatası yaşanmıştır. Server kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

6. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    surekli yaptigim birseydi ama dun geceden bu yana takildi herseyi ayarliyom sifreyi giriyom bekle ki olucak mavi bir ekran donup kaliyordu benim pc de sorun var ama oteki taraflari aciyor okeyliyor en sonda kaliyordu

pc ye format atilacak 2.3 haftaya kadar pc gitti bir yere girmek icin 10 defa kapa ac yaiyom zor bela aciliyor baglaniyor dedim bendenmi acap yinde

Sayfayı Paylaş