1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Konulari önde Tutma Cabasi

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Hazangülü tarafından 15 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Forum ile ilgili bazı düşüncelerimi aktarıyorum. Bende uzun zamandır söylemek istediğim ama kimseyi kırmamak için sustuğum bir konuda düşüncelerimi aktarmak istiyorum.

Forumda bir çok üye konu paylaşıyor. Herkes kendince o konulara emek veriyor ve birşeyler yapmaya çalışıyor. Belkide kendilerince haklı olarak herkes kendi konusunu önde tutmak istiyor. Bunu kimlerin ve nasıl yaptığınıda herkes görüyor. Mesela bir konuya 10 yorum yapılmış bunun 5-6 tanesi konuyu hazırlayana ait ben yorum yazmışım bana teşekkür etmiş benim altımda biri yorum yazmış o na yine ayrı bir mesajta teşekkür etmiş hemde alt alta olarak. Aynı mesajta herkese teşekkür edilemiyormu acaba Rolling Eyes Ya da herkese ayrı ayrı teşekkür etmeyince o yorum yazan kişiye çok mu ayıp diye düşünüyorlar acaba şahsen bana teşekkür etseniz ne olur etmeseniz ne olur. Bunun adı teşekkür değil yaris
    Neden diğer konu ekleyen üyelere saygı duyulmuyor bu konuda? En son biri konu ekliyor onun konularina yorum yapılırken alttaki konulardan birine teşekkür yazılıyor hemen önde oluyor o konu diğer konu alt sıralarda yerini alıyor kısacası kaynayıp gidiyor o konuyu hazırlayan kişi hiç mi emek vermedi ya da siz ondan dahamı güzel daha mı başarılı bir tema konu eklediginizi düşünüyorsunuzki konunuzu öne taşıma gereği duyuyorsunuz.

Forumda böyle bir yarışmı var yoksa biz bilmiyoruz adıda "konu kim daha çok önde tutarmı?" bu başlı başına bir saçmalık bence bırakın konulari ön sıralara siz değil yorum yazanlar taşısın. Tamam hakkınızdır yapılan yorumlara teşekkür etmek eleştirelere cevap vermek ama herşeyin bir usülü var. konu eklersiniz yorumlar gelir siz teşekkür edersiniz sonra tekrar tekrar ve ayrı ayrı teşekküre gerek yokki haa olurda biri sizi eleştirir ya da cevap vermeniz gereken bir durum olur cevap verirsiniz.

Bu nun diğer üyelere yapılan çok büyük bir haksızlık olduğunu düşünüyorum diğerlerinin emeğine yapılan bir saygısızlık!

Ve ben kendi adıma hepinizden bu konuda duyarlı olmanızı bekliyorum. Artık lütfen kimse konularini önlerde tutma gibi saçma bir çaba göstermesin. konunuz önde olunca sizi kimse ödüllendirmicek ya da konu hep önde diye çok güzel bir konu olduğu kanıtlanmıcak. Zaten ekklediginiz konular güzel ve başarılı olduğundan eminseniz bırakın bunun takdirini üyeler versin.
    ve bazi konulr ciddiyetini kayip etti yerini sadece sohbet turu yorumlara birakti

Saygılar...

Begendim paylastim sadece :))))

2. sorumsuz

sorumsuz Forum Onuru

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    2.880
    Meslek:
    ...
    Yer:
    bileyim?
    Banka:
    164 ÇTL
    ablacım ikikez açmısın konuyu :D

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.362
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.873 ÇTL
    Zaten konuyu okumaya başladığım an bu bizim forum değil dedim :) Sonunda yazıyormuş. Herkesin konusunu önde tutma çabası içinde olması çok doğal tabiiki ve bizim açımızdan konu dağıtılmadığı sürece hiçbir sakıncası yok. Sadece asıl konu unutulup bambaşka mecralara çekilerek konunun üstte tutulması olayına karşıyız.

Kısaca konu bütünlüğü bozulmadığı sürece herkes konusunu üstte tutabilir :)

4. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Bu sadece ilgimi cekti ve ekledim ilerde daha farkli bonba gibi bir itirafim olucak :))))

5. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.362
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.873 ÇTL
    Eleştirilmiş gibi bahsetmişsin Yesim434. Ben de okudum ve konuyla ilgili görüş yazdım. Hatta ilgimi çektiğini de söyledim :) Şu gizemli mesajlardan artık vazgeçsek diyorum. İtirafsa neden ileride ? Dizi mi bu bir hafta sonra izlicez :)

6. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Sanki sadece beğeniLereK konmuŞ biR yaZı değiL giBi :)
    iLeriDe itiRafTa bakaRız :)

7. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL

yok yok dizizi olursa cok uzun surer ama ben filim cekmeyi sonrada yayinlamayi dusunuyorum :))) ne kadar acele ediyorsunuz yaff bekleyin görun :)))))9 Cerez gazeteye verecegim ilk haberi

Sayfayı Paylaş