Konularım ve Mesajlarım Neden Silinmiş??

Katılım
9 Ksm 2006
Mesajlar
370
Beğeniler
4
Yaş
37
#1
Şöyle bi göz attımda bazı eklediğim programlarım ve bazı mesajlarım silinmiş durumda...??Bunun sebebi ne olabilir acaba??Bildiğim kadarıyla üyelerin eklediği programlar sunucu tarafından belirli bir süre indirilmediyse siliniyor...Böyle bir şikayet varsa konuya msj yazılır programı ekleyen linki yenilemezse konu rafa kaldırılır silinmez yani...Konuları uyarı yapmadan silmek üyelerin şevkini kırar foruma olan bağlılığını sıfıra indirir...

Mesaj sayım 1020 küsür iken şu an 969 larda...Neyse sağlık olsun...Hepinize yi forumlar!!!
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,482
Beğeniler
9,017
Takım
GALATASARAY
#2
Konular silinmiyor Taha. Sadece dediğin gibi rafa kalırılıyor kırık linki olan programlar. Geri Dönüşüm Kutusu bölümü bunun için var.

Buraya taşınan mesajlar üyelerin mesaj sayısından düşülüyor. Yani meajınız o bölüme taşınırsa mesaj sayınız otomatik olarak azalır. Hatta o bölüme mesaj yazsanız da mesaj sayınız artmaz. Ne zaman üye tarafından link düzeltilirse eski konuyu eski yerine taşıyoruz. Tabii mesaj sayınız da bu durumda artacaktır.

Yani olayın özeti, Geri Dönüşüm Kutusu bölümündeki konular/mesajlar üyelerin mesaj sayısını etkilemez. Tıpkı Deneme bölümündeki gibi.
 
Top