Konunun yeri degil ama bi bakın..

Katılım
16 Ock 2014
Mesajlar
8
Beğeniler
0
Yaş
29
#1
Telefonum galaxy young bilgisayarım win 7 telefonumdaki interneti nasıl pcde kullanırım? Pcmde net yok da
 
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
36,718
Beğeniler
8,981
Takım
GALATASARAY
#4
Evet ulasamet6161, Galaxy Young telefonu modem olarak kullanıp wi-fi aracılığı ile başka bir telefon, tablet veya wi-fi uyumlu laptop-bilgisayar vs ile internete bağlanman mümkün. Tam olarak ifade nedir bilmiyorum ama şu şekilde olması gerek.

Ayarlar > Kablosuz Ağ menüsü altında "Taşınabilir Wi-fi alanı" veya "Bağlanıyor" şeklinde bir menü var. Buradan ilgili menüye onay işareti koyarsanız artık telefonu kablosuz modem olarak kullanabilirsiniz. Zaten bu durumda ekranda ek bir işaret görünür ve wi-fi uyumlu bilgisayarın modemler kısmında telefon adı veya siz bağlantıya hangi ismi vermişseniz görünür.

Not: Telefonu modem olarak ayarladığınızda WPA2/PSK ile şifrelerseniz iyi olur. Yoksa ağın görüldüğü yerde başkaları da sizin hattınız üzerinden internete bağlanabilir.
 
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
36,718
Beğeniler
8,981
Takım
GALATASARAY
#8
Bu bilgiyi şu an nette buldum.

1- Usb kabloyu telefonunuza ve bilgisayarınıza Bağlayın...
2- Telefondan; Ayarlar > Kablosuz ve ağ ayarları > Bağ. ve taşınabilir wi-fi alanı > Usb'ye Tick Koyun bilgisayarınız yeni ağı tanıyacaktır. Artık telefonunuzdaki interneti rahatça kullanabilirsiniz.

USB üzerinden telefonunuz hem şarj oluyor hem de internete girebilirsiniz.

Bazen menüler farklılık gösterebiliyor. Android 3.2 ile 4x sürümlerinde bazı menüler farklı yerlerde olabiliyor. Karıştırarark bulabilirsiniz.
 
Katılım
16 Ock 2014
Mesajlar
8
Beğeniler
0
Yaş
29
#10
Yorumsuz ben onuda denedim olmadı ancak generalmobile telefonu akrabamnkini taktm döndü döndü ünlem isareti cktı girmeye calstm girmedi
 

Benzer konular

Top