1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Konya Bozkır Lisesi

Konusu 'Liseler Rehberi' forumundadır ve Mc_ÖRGE tarafından 24 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. Mc_ÖRGE

Mc_ÖRGE HalaMadrid

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    Kaptan
    Yer:
    İzmir
    Banka:
    714 ÇTL
    Bozkır Lisesi ilk olarak 1949-1950 öğretim yılında bugünkü Kızılay binasında ortaokul olarak eğitime başlamıştır. 1962-1963 öğretim yılında Okul Yaptırma ve Yaşatma Derneğince yapılan binanın (mevcut okul binası) ilk iki katına taşındı. Milli Eğitim Bakanlığına devrinden sonra 3. katı da yapılan binada 1968-1969 öğretim yılında LİSE olarak eğitime başlanmıştır.

1991-1992 öğretim yılında orta kısımdan ayrılarak bugünkü Anadolu Lisesi binası olan eski Atatürk İlkokulu binasına taşınmış ve orta kısmı Atatürk İlköğretim Okulu olarak mevcut binada kalmıştır. (bugünkü lise binası)

2002-2003 öğretim yılında Atatürk İlköğretim Okulunun yeni yapılan kendi binasına taşınmasıyla şimdiki mevcut okul binasına taşınıp o zamandan bu yana aynı binada eğitimini Bozkır Lisesi olarak sürdürmektedir.

Adres:
    Kordon boyu Cad. Merkez Bozkır/ KONYA
    Bozkır
    KONYA
    TÜRKİYE

E-posta: bilgi@bozkirlisesi.k12.tr
    Telefon: 426 10 57
    Faks: 426 10 57 ​

Sayfayı Paylaş