1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Konya Çeltik Gökpınar Lisesi

Konusu 'Liseler Rehberi' forumundadır ve Mc_ÖRGE tarafından 24 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. Mc_ÖRGE

Mc_ÖRGE HalaMadrid

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    Kaptan
    Yer:
    İzmir
    Banka:
    714 ÇTL
    Kasabanın ortaöğretim çağındaki çocukları 1971 yılına kadar öğrenimlerini Çeltik'te sürdürürken, 1971 yılında Okulumuz Gökpınar Ortaokulu adı ile açılmıştır.
    Nüfusun artması ile birlikte Gökpınar’da lise açılması zorunlu hale geldiği için okulumuz Yaptırma ve Yaşatma Derneğinin katkıları ile 1992 yılında liseye dönüştürülmüştür. 1993/1994 eğitim öğretim yılından itibaren Gökpınar Lisesi adı ile hizmetine devam etmektedir.

VİZYON

Atatürk'ün gösterdiği yolda ilke ve inkılâplarına yönelen laik, demokratik, çağdaş eğitimi hedefleyen milli ve manevi değerlerimize bağlı, bugünü yarının gözleriyle gören nesiller yetiştirmektir.

MİSYON

Bizler,

Öncelikle Türkçemizi en etkili bir biçimde öğrenip kullanabilen İyi vatandaş, iyi insan ilkesinden hareketle; kendisine, ailesine ve içerisinde yaşadığı topluma faydalı bireyler olarak ülkemizin ilerlemesine katkıda bulunan kendine güvenen, katılımcı, araştırmacı bireyler yetiştirmeyi ve onları ilgi ve yeteneklerine göre yüksek öğretim programlarına hazırlamayı görev sayarız.

GökpınarLisesi Gökpınar/Çeltik/ KONYA Tel-faks :0332 873 4005

e-mail: gokpinarlisesi@hotmail.com

Sayfayı Paylaş