1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kopya Çeken bir öğrencinin savunması

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve ezgi3535 tarafından 7 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. ezgi3535

ezgi3535 Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    1.243
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    muhasebe öğrencisi
    Yer:
    İzmir/Karşıyaka
    Banka:
    78 ÇTL
    1-Sınavda kopya çektim, önceden de çekiyordum, şimdi yakalanmam manidar.
    2-Sınavda kopya çektiğim araştırılsın, ama niye şimdi? Bu bana yapılan bir komplodur ve yakalayanlar cezasını çekecektir.
    3-Eğer biz matematik sınavında kopya çekseydik, tarihten 5 alabilir miydik, edebiyat sorularını çözebilir miydik?
    4-Bir kopyacı bunu yapar mı? Bakın bizden önce de kopya çekiliyordu. 1946'da tek parti döneminde Mehmet de kopya çekti. Ona niye sustunuz?
    5-Sınavda kopya çektiysem soralım bakalım sınıfa çekmiş miyim çekmemiş miyim. Bu sınıf beni 3 dönemdir sınıf başkanı seçiyor.
    6-Sınavda kopya çektiysem bana bildirin, somut bir şey varsa gereğini yaparım

2. WENDETTA 38
    Eğlenceli

WENDETTA 38 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    380
    Meslek:
    OKUYOM BEN YAAAA!!!
    Yer:
    KaYsErİ
    Banka: