1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"BENİM DÜNYAM" konulu resim yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de bu yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

Kopya Çeken bir öğrencinin savunması

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve ezgi3535 tarafından 7 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. ezgi3535

ezgi3535 Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    1.243
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    muhasebe öğrencisi
    Yer:
    İzmir/Karşıyaka
    Banka:
    83 ÇTL
    1-Sınavda kopya çektim, önceden de çekiyordum, şimdi yakalanmam manidar.
    2-Sınavda kopya çektiğim araştırılsın, ama niye şimdi? Bu bana yapılan bir komplodur ve yakalayanlar cezasını çekecektir.
    3-Eğer biz matematik sınavında kopya çekseydik, tarihten 5 alabilir miydik, edebiyat sorularını çözebilir miydik?
    4-Bir kopyacı bunu yapar mı? Bakın bizden önce de kopya çekiliyordu. 1946'da tek parti döneminde Mehmet de kopya çekti. Ona niye sustunuz?
    5-Sınavda kopya çektiysem soralım bakalım sınıfa çekmiş miyim çekmemiş miyim. Bu sınıf beni 3 dönemdir sınıf başkanı seçiyor.
    6-Sınavda kopya çektiysem bana bildirin, somut bir şey varsa gereğini yaparım

2. WENDETTA 38
    Eğlenceli

WENDETTA 38 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    380
    Meslek:
    OKUYOM BEN YAAAA!!!
    Yer:
    KaYsErİ
    Banka: