1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Korkma Artık Seni Sevmiyorum

Konusu 'Aşk' forumundadır ve Hazangülü tarafından 26 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Aylar geçti ama [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]içimdeki sevgin hiç bitmedi… Beni sevmediğini, önemsemediğini bilmeme rağmen büyüttüm sevgimi.
    Ama bu gece Vazgeçiyorum Senden...
    Ben seninle olmak, seni yaşamak istiyordum...
    Ama izin vermedin...
    Bilmiyorsun ki geç zamanlar vardır... Ne yapsan affedilmeyecek, ne yapsan boş...

İşte şuan, o an...

Korkma, seni artık sevmiyorum

Artık bittin bende.. Gittiğinde bitmiştin hemde.. Bu kalbin kapısını kırıp umursamadan cekip gittiğinde bittin Bende. Ama o zaman kalbimde bitirememiştim seni... Zordu bunu bir anda başarmak
    başaramadım bende.
    Zaman öğretti bana hayatın sensizde yaşanılabileceği. Nasıl senden önce yaşamayı başarabildiysem..

Çok uzun zaman gecti ben seni bitirdiğimde. Ama ama bitiremiyordum o kahrolası lanet yerde işte.
    Çabalıyordum uğrasıyordum ama yok. Başaramıyordum. Ömrüm boyunca da başaramam sanmıştım. Hep böyle kalırım sanmıştım . Olmadı.

Başardım. Ve gurur duyuyorum kendimle şimdi. Belki haberin yok bunlardan. Olsada umursar mısın bilmem. Çokta umrumda değil açıkçası. Kısaca artık kalbimde de bitirdim ben seni. Ordada yoksun artık.

Bir gün karşıma yine çıkacaksın biliyorum.
    Bir gün üzmek isteyeceksin beni.
    Ama bu sefer farkLı oLacak
    Çünkü içimde sen oLmayacaksın..
    Ve....
    Benden duymaya hiç aLışkın oLmadığın bir keLime duyacaksın..hazırlıklı gel...
    sana diyeceğim ki:::
    H
    A
    Y
    I
    R
    istemiyorum
    seni SEVMİ
    Y
    O
    R
    U
    M
    Artık

2. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    mükemmel birşey bu ya ..

teşekkürler ..

3. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.759
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    334 ÇTL

bende başardım..korkma artık seni sevmiyorum...

çok güzel bir şiir..paylaşım için teşekkürler..

Sayfayı Paylaş