Korkmaz'ın istediği Fenerbahçeli

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Katılım
4 Ksm 2008
Mesajlar
5,480
Beğeniler
57
Şehir
Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
#1


Bülent Korkmaz uzun yıllar oynadığı Galatasaray’daki veliahtını Fenerbahçe’de buldu. Peki Aragones'in kadroya almadığı bu oyuncu kim?
Sarı-Lacivertli ekipte fazla forma şansı bulamayan genç oyuncuyu almak isteyen Galatasaraylı yöneticiler sezon sonuna kadar transfer meselesini bitirmeye çalışacaklar.

Fotospor'un haberine göre, Bülent Korkmaz, Fenerbahçe’de forma şansı bulamayan Can Arat için olumlu rapor verdi. Teklifi öğrenen Can’ın henüz bir yanıt vermediği öncelikle Fenerbahçeli yöneticilerle görüşmesi gerektiğini sarı-kırmızılılara söylediği öğrenildi.

7 yaşında futbola Fenerbahçe altyapısında başlayıp adeta doğuştan Fenerbahçeli olan Can kısa ayrılıklar yaşamasına karşın hep Fenerbahçe’nin futbolcusu olmuştu. Ancak bir türlü istenilen seviyeye gelemeyen ve bu sezonun ilk yarısında onun hatalarıyla kaybedilen Hacettepe maçından sonra Can o günden bu güne formayı da unuttu. Sezon başında da büyük olasılıkla gönderileceği tahmin edilen genç futbolcunun da bu teklif karşısında şaşkınlık ve sevinci bir arada yaşadığı öğrenildi.
 

Benzer konular

Top