1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Köşebaşı

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 25 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.544
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.939 ÇTL
    Köşe başındayım yine...
    Sen geçeceksin, bir bakış atacaksın diye... Karanlık çökmüş, hava buz gibi. Bir taraftan kar yağıyor...
    Ben yollarını gözlüyorum bin bir ümitle. Her akşam eve döndüğün bu yolda... Köşe başında...
    Her köşe başı tutulmuş. Her kesin ümidi başka... Kimi yarini bekler, kimi dostunu, kimi öylesine pinekler.
    Ben seni bekliyorum, sen benden habersiz, her akşam bu köşe başında...
    Kaç akşam beklediğim duvarına kaç çeltik attığım, içime sığdıramadığım tarifsiz duyguları tek yaşadığım yer...Köşe başı...
    Seni ilk burada görmüştüm. O güzel gözlerine ilk burada bakmıştım. O güzel sesini ilk burada duymuştum.
    o gün bugün mekanım oldu köşe başı. Kim bilir benden önce kaç aşka daha tanıklık etmiş. Ve kim bilir kaç aşka daha tanıklık edecek...
    İşte geliyorsun yine ağır ağır adımlarla...
    Yaklaştığın her adımda kalbim yerinden çıkacak adeta... Zamanın durmasını istediğim andı her zaman. Sen gelip geçerken...
    Ha bugün ha yarın konuşacağım, haykıracağım derken bilmem kaç ay geçmiş ömürden...
    Bir türlü açılamıyor dum, sadece bakakalıyordum, o güzel yüzüne...
    Karlar yağmış, yağmurlar yağmış, sisler çökmüş, güneş açmış...
    Ben hep bu köşe başında bekledim. Beklemek zor bir görevdi yerine getirilmesi gereken.
    Ha geldi ha gelecek. Bu sefer kesin konuşacağım, ama kesin...
    Ve yine bir akşam üstü ve yine vakit karşıdan geliyor beklediğim. Ama o da ne yanında biri var.
    Bir erkek ve elleri ellerinde... Olamaz bu ne demek... Hayal mi görüyorum. Hayır hayır bu olamaz. Hayır...
    Şen kahkahalar atarak alaycı gözlerle bakarak geçip gittiler...
    Ve ben sadece bakakaldım arkalarından...
    Yıllar sonra öğrenmiştim. Aslında onunda gönlü varmış bende. Ve konuşamadığım için inadına birini takmış koluna...

(Asla ertelemeyin, gelir geçer zaman, mutluluğun elinden tutun her zaman...) Sen ve şen kalın. EMİ.

(Olmuş, olabilecek duygulara atıf olsun)

Sayfayı Paylaş