1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

KÖYLÜNÜN SIRTINA BİNMİŞTİ

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve kAşİf tarafından 7 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. kAşİf
    Cesur

kAşİf Düşünmek lazım.. Moderatör

Beğenileri:
    6.751
    Ödül Puanları:
    9.080
    Meslek:
    kaşif
    Banka:
    2.465 ÇTL
    Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Nedim Zurnacı, hasar gören seraları çiftçilerin omuzlarında inceledi. Olay üzerine Nedim Zurnacı görevden alındı.
    Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin internet sitesinde yayınlanan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
    "Meydana geldiği andan itibaren takibimizde olan olaya istinaden, olaydan sonraki ilk mesai günü olması hasebiyle bugün itibariyle 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 125 ve devam eden maddeleri gereğince idari soruşturma başlatılmış ve ilgili daire başkanımız görevinden alınmıştır."Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Nedim Zurnacı, hasar gören seraları çiftçilerin omuzlarında inceledi. Olay üzerine Nedim Zurnacı görevden alındı.
    Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin internet sitesinde yayınlanan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
    "Meydana geldiği andan itibaren takibimizde olan olaya istinaden, olaydan sonraki ilk mesai günü olması hasebiyle bugün itibariyle 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 125 ve devam eden maddeleri gereğince idari soruşturma başlatılmış ve ilgili daire başkanımız görevinden alınmıştır."
    Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Nedim Zurnacı, hasar gören seraları çiftçilerin omuzlarında inceledi. Olay üzerine Nedim Zurnacı görevden alındı.
    "Meydana geldiği andan itibaren takibimizde olan olaya istinaden, olaydan sonraki ilk mesai günü olması hasebiyle bugün itibariyle 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 125 ve devam eden maddeleri gereğince idari soruşturma başlatılmış ve ilgili daire başkanımız görevinden alınmıştır."

nsrn3426 ve KıRMıZı bunu beğendi.
  2. kAşİf
    Cesur

kAşİf Düşünmek lazım.. Moderatör

Beğenileri:
    6.751
    Ödül Puanları:
    9.080
    Meslek:
    kaşif
    Banka:
    2.465 ÇTL