1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kredi kartı kullananlara müjde!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Çağlayağmur tarafından 13 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.415
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    794 ÇTL
    Aylık azami faiz ve gecikme faiz oranı düştüKredi kartı işlemlerinde Türk lirası için uygulanacak aylık azami faiz oranı yüzde 2,22'den yüzde 2,12'ye, gecikme faizi oranı ise yüzde 2,72'den yüzde 2,62'ye düştü.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasının (TCMB), Kredi Kartı İşlemlerinde Uygulanacak Azami Faiz Oranları Hakkında Tebliğ'de Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliği, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Tebliğe göre, yapılan değişiklikle aylık azami akdi faiz oranı Türk lirası için yüzde 2,22'den yüzde 2,12'ye, aylık azami gecikme faiz oranı ise yüzde 2,72'den yüzde 2,62'ye düşürüldü.

Dolar ve avroda oranların değişmediği söz konusu tebliğ, 1 Temmuz'dan itibaren yürürlüğe girecek.

2. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    senelik kart bedelleri alınmasın başka bir isteğim yok:D

3. İki nokta

İki nokta Üstat

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    Hayy'dan..
    Banka:
    1 ÇTL
    Kesin bu indirim bize bir yerden tekrar geri döner..

4. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Oooo fazileri pardon gecikme zamları çok düşmüş :D Ben haziranı ödemeyim de temmuzla birleştireyim :)
    Yaa bu bankalarda ayranı kaçırır oldu sanırım. Neyin kafasındalar çözemedim =BB

5. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.415
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    794 ÇTL
    Kredi kartlarını bırakalı yıllar oldu. Şimdi gelene hayır diyorum. Bankanın eline düşmeye gör. Şimdi düşürseler bile bir müddet sonra arttırırlar. O yüzden dikkatli kullanmak gerek diyorum ben.

Sayfayı Paylaş