1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Küçük Kızın, Öğretmeninden Feci İntikamı

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Papatya tarafından 6 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. Papatya

  Papatya MEN SEBETE NEBETE... Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.118
  Beğenileri:
  6.455
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  178 ÇTL  Rusya'da bir ilköğretim okulunda çekilen gizli görüntüler, sanal alemde tık rekoru kırıyor.

  Bir ilköğretim okulunda İngilizce öğretmeninin anlattığı konuyu anlayamayan küçük kız tahtaya çıkarılıyor. İngilizce öğretmeni, öğrenciye dersi anlatmak yerine onu tüm sınıfın önünde azarlıyor ve küçük kızı, arkadaşlarının gözü önünde küçük düşürüyor.

  Gizli çekilen görüntülerde asabi olduğu dikkat çeken öğretmen, öğrencilerine İngilizce özneleri öğretmeye çalışıyor. Tahtaya çıkardığı bir kız öğrenciden kelimeleri hem telafuz etmesini hem de sırayla saymasını isteyen öğretmen, küçük kızın donup kalması üzerine daha da sinirleniyor ve tepkisini, fiziksel müdahaleye varan boyutlarda gösteriyor.

  SABRIN DA BİR SONU VAR!

  Bu ana kadar çıtını çıkarmayan küçük kız, öğretmenin ileri gitmesi üzerine sessizliğini bozuyor ve ani bir hareketle öğretmenin apış arasına sağlam bir tekme savurarak dışarı kaçıyor.

  Kısa sürede çoğu ülkede bir numara olan videoda internet kullanıcıları, öğretmenin agresif tavırlarını eleştirirken küçük kızın intikamını ise tebrik ediyor.   

Sayfayı Paylaş