Kurt Seyt & Shura

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Nermin Bezmen'in dedesinin yaşadığı bir ask hikayesini konu alan romanı imiş
Şimdiler de ise Kıvanç Tatlıtuğ ve Ferah Zeynep Abdullah bunu dizi şeklinde bize sunacaklar bakalım...
Romanı okumadım ve dizi başlamadan önce okumak istiyorum açıkçası. Hafiften bir merak uyandı bende...

Buralardan kısa özetine bakabilirsiniz

Kurt Seyt & Shura Kitap Özeti -1
Kurt Seyt & Shura Kitap Özeti -2

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
bu hikayeyi bizimkilerin hemen hepsi bilir,mirza ve eskiden şura,şimdiler de şuranur olarak ismi bizlerde çok var bu yüzden.yerler,mekanlar farklı olarak anlatılsa da hep aynı hikayedir.kıvanç olmuşta,bayan oyuncuyu beğenmedim ben. çok daha farklı biri olabilirdi. romanını okumuştum,güzeldir,dizisi nasıl olur bilemicem ama :)

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Bence ikisi de gitmiş ya
Bilmem ama o kızı severim. Shuraya da benzetmişler. Gazete de gerçek shura ve zeynep ferahı yanyana vermişlerdi ben beğendim

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
kızı tanımıyorum ben,kıvançla yakıştıramadım,şuraya benziyor ama kıvançla olmamış :D inş. kitaptaki kadar ayrıntılı anlatmazlar aşkı,bende sanki izleyecekmişim gibi isteklerde bulunuyorum :D

felsefe_mi

...!...
Özel üye
kızı tanımıyorum ben,kıvançla yakıştıramadım,şuraya benziyor ama kıvançla olmamış :D inş. kitaptaki kadar ayrıntılı anlatmazlar aşkı,bende sanki izleyecekmişim gibi isteklerde bulunuyorum :D
Bu kız ailemizin dul kadını cemile de oynamıştı. Hoş kız...

felsefe_mi

...!...
Özel üye
o kim ? :D bende yaşlı teyzeler gibiyim, 2 dizi izliyordum sayısı 3'e çıktı çalıkuşuyla beraber ama 2 bölümden sonra izleyemiyorum,günlerini unutuyorum :D
Oooo benden iyisin :D 1 tane saçma biz diziye takıldım unutmazsam izliyorum :-)
Dizisi öyle bir geçer zamanki idi...

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Oooo benden iyisin :D 1 tane saçma biz diziye takıldım unutmazsam izliyorum :-)
Dizisi öyle bir geçer zamanki idi...
onu hiç izlemedim,denk bile gelmedim :D yalan dünya,intikam,çalıkuşu ama sor hangi gün diye :D bugün varmış meğer,eşim kesin unutmuşsundur yazıp fotosunu yollamıştı bitmiş dizi :D