1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kurumsal Baş Belalarımız Bankalar...

Konusu 'Çerez Çay Bahçesi' forumundadır ve ZeyNoO tarafından 18 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Muhakkak herkesin başına geliyordur ama günlerdir sapık gibi yapıştılar yakama her gün arıyorlar...

İşe başlarken açtırdığım Maaş hesabıyla otomatik olarak tanımladıkları Kredi kartını, istemediğim için müşteri temsilcisini aradım.
    Adam 1 saat laf anlattı. O satmaya çalıştı ben istemiyorum dedim. En sonunda telefonu suratınıza kapatıcam dedim de ikna ettim adamı.
    Üstünden günler geçtikten sonra, tekrardan aramaya başladılar.
    Birde Garanti Bankası...
    Daha bugün öğle yemeğinde adamın biri aradı. Neymiş efendim iptal ettirdiğim karta 60 tl bonus tanımlıymış. Kaç kere istemediğimi söylemem gerekli size dedim, istemediğimi belirttim. Adam daha ısrar edemedi.
    Az önce tekrar arandım ve bu kez bayandı.
    Bayana parladım :D
    Dedim daha size kaç farklı şekilde anlatmam gerekli. Kaç arkadaşınıza kredi kartı istemediğimi söyledim dedim.
    Artık gerekli yerlere şikayet edicem sizi dedim.
    Kredi kartını zorla gönderiyorsunuz insanlara, sonra borçlarını ödemeyince kapılarına dayanıyorsunuz dedim.
    İstemiyorum bu kartı dedim. Kadın birşey diyemedi daha :)
    Kapattık öyle.
    Umarım daha aramazlar :)

KıRMıZı, kAşİf ve OBir bunu beğendi.
  2. OBir
    Zevzek

OBir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    600
    Ödül Puanları:
    2.230
    Banka:
    1.564 ÇTL
    Aman siz siz olun telefon numaranızı her yere vermeyin. Bankaların aramasına tamam diyelim ama reklam ve dolandırıcılık adına aramalarda inanılmaz patlama yaşandığı bir dönem bu dönem.

ZeyNoO bunu beğendi.
  3. kAşİf
    Cesur

kAşİf Düşünmek lazım.. Moderatör

Beğenileri:
    6.751
    Ödül Puanları:
    9.080
    Meslek:
    kaşif
    Banka:
    2.465 ÇTL
    bankacılık bana göre tefecilikle eş değer bir yapı,insanları borçlandırıp iliğine kadar çeken faiz lobisi,hiç bir eylem ve hareketlerini bir insanı korumaya yönelik görmüyorum,midemi bulandırıyorlar,o kadar çok banka mağduru tanıyorumki,bunları görmem bile nefret etmem için yeterli,ben hiç bir işimi banka kanlıyla yapmıyorum,sadece çalıştığım şirket maaş hesabını bir bankaya açtığı için maaş alma amaçlı bir banka hesabım var..

ZeyNoO bunu beğendi.
  4. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Bende maaş hesabı dışında bankalardan bankacılık işlemlerinden uzak duruyorum.
    Bir verip bin alıyorlar insanlardan.
    Kredi kartı satamadıkları bir kişi eksik kalınca günlerdir rahat vermediler

5. Katip
    Hoşgörülü

Katip Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    2.391
    Ödül Puanları:
    5.580
    Meslek:
    ?
    Yer:
    Uzaklarda ...
    Banka:
    82 ÇTL
    Aman bankacıların tuzağına düşmeyin .Düşenin dostu olmaz bankalar devamlı iyi gün dostudur.

ZeyNoO bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş