Magazin Küsme Sebepleri Ortaya Çıktı

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1


Yakın arkadaş olan Demet Akalın ile Alişan önceki gün Twitter'da birbirine girmişti. Önce Alişan, "Sen şeytansın. Allah seni ıslah etsin. Sakın bir daha çıkma karşıma!" diye yazmış; Akalın da buna yanıt olarak "Meğer Çağla da, Seda da haklıymış. Bizim köyde böylelerine su kurnazı derler" diye tweet atmıştı.

"ARAMIZ HALA SOĞUK"

Alişan, olayın yaşandığı gün, Bodrum dönüşü Atatürk Havaalanı'nda görüntülendi. Keyifsiz olduğu dikkatlerden kaçmayan ünlü şarkıcı, önce gazetecilerin konuyla ilgili sorularına yanıt vermek istemedi. Daha sonra gazetecilerin ısrarlı soruları karşısında sessizliğini Bozan Alişan, "Birisi ortaya bir dedikodu attı, Demet de bana sormadan bunun üzerine yorum yaptı. Kendisiyle konuştum ama aramız hala soğuk. Her şey başka bir kahpe yüzünden oldu" diye konuştu. Ünlü şarkıcı, ısrarlı sorulara rağmen 'kahpe' olarak nitelendirdiği kişiyi ise açıklamak istemedi.

ALİŞAN SONUNDA PATLADI!

Alişan ve Demet Akalın'a yakın isimler, ikilinin arasını Bozan kişinin; ortak arkadaşları Ayşe Yıldız olduğunu iddia etti. Estetisyen olan Ayşe Yıldız ile Alişan'ın geçtiğimiz günlerde küstüğü, ünlü şarkıcının Demet Akalın'dan da Yıldız'la arasına mesafe koymasını istediği söylendi. Ama Akalın, bugüne kadar Alişan'ın arasının bozuk olduğu kimseye mesafeli davranmadığı gibi Yıldız için de bu geleneğini bozmadı. Alişan'ın da buna çok bozulduğu iddia edildi.

 

Benzer konular

Top