1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kütüphane Programı

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve ionder tarafından 14 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. ionder

ionder Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Selam,
    Sınıf kütüphane programına kitap kaydı yapamıyorum. Kullanıcı yetki ayarlarını düzenledim. Yine kaydedemedim. Yardım eder misiniz?

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.361
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.872 ÇTL
    Kitap kaydında herhangi bir sorun yok. Eğer programı sadece siz kullanıyorsanız yetki ayarlarına gerek yok, programa tam yetki ile girmiş oluyorsunuz. Yetki ayaları çok kullanıcı için gerekli. Yani diğer kullanıcıların yetkilerini kısıtlamak için.

İlk girişte Kullanıcı adı: admin, Şifre: 1 olarak girdiğinizde program üzerinde tam yetkilisinizdir.... Tekrar söylüyorum, eğer programı tek başınıza kullanacaksanız başka kullanıcı eklemenize gerek yok...

Yetki ayarları ile ilgili alttaki linkte verilen konuyu okuyunuz.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Sayfayı Paylaş