1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kütüphane programının acces şifresini nasıl kırabilirim

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve hegate tarafından 27 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. hegate

hegate Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Merhaba arkadaşlar ben Gülek Atatürk İ.Ö.O.'nda öğretmenim okul kütüphanemize 'Kütüphane Programı' kurduk fakat çok gerekli olmasına rağmen acces dosyasının şifresini kıramıyorum. Bir çok şifre kırıcı programı denedim ama olmuyor.Bu konuda yardımcısı olursanız gerçekten çok makbule geçer.Şimdiden teşekkürler.

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.323
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.713 ÇTL
    Veritabanı olarak kullanılan access dosyasından bahsediyorsunuz sanırım hocam bir de giriş şifrelerini tutan dosya var. Şifre: kutuphane10 zaten bunu ilgili konu başlığında da vermiştik. Ancak veritabanında manuel değişiklik yaparken dikkatli olunu sorun çıkarabilir size.

Office programlarının şifreleri için size Advanced Office Password Recovery programını öneririm. 2 saniyede şifreyi verir :) Bakın sitemizde özel üye olsaydınız VIP bölümünden hemen programı alabilirdiniz :)

Sayfayı Paylaş