1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kütüphane Takip programı Yardım (php içerir :))

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve yigido2626 tarafından 16 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. yigido2626

yigido2626 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Merhaba arkadaşlar lise 12.sınıf öğrencisiyim öğretmen proje ödevi verdi php ile kütüphane takip ödevi yapmamı söyledi fakat ben doğru dürüst bişi yapamadım .

Dreamweaver ile üye ekle , kitap ekle , ödünç işlemleri falan buldum sağını solunu düzelttim fakat veri tabanını yapamadım nasıl yapabileceğimi söyleyecek biri varmı ?

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.361
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.872 ÇTL
    Php ile olduğuna göre daha stabil çalışmak için öncelikle bilgisayarına bir php server kurmalısın. Yani tıpkı internetteymiş gibi php kodlarını yorumlayabilen bir server. Örneğin ben XAMPP kullanıyorum bunun için. Sistemin içinde bir mySql veritabanı yapısı da geliyor. Uygun şekilde veritabanı ayarlayıp kaydettirmek gerek. Eğer yolun başında iseniz çok kolay görünmüyor işiniz. Php kodları ile veritabanı arasında iletişim kurup ilgili alanlara kayıt yapmalı gerektiğinde bu alanlara girdiğiniz kayıtları yine kodlarla çekip okumalısınız.

Sayfayı Paylaş