1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Lahana Kafa!

Konusu 'Fıkra' forumundadır ve Kassandra tarafından 27 Şubat 2008 başlatılmıştır.

1. Kassandra

Kassandra Usta

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    620
    Meslek:
    sıfatsız zamirsiz zarfsız....
    Yer:
    kendimi arıyorken olmaktan korktuğum yerdeyim evde
    Banka:
    25 ÇTL
    eskiden beri dost olan 3 cerrah bir tatilde buluşmuşlar... deniz kıyısında otururken övünmeye başlamaışlar birincisi demiş ki "savaşat iki bacağını kaybaden bi adam getirdiler bana ona yapay bacaklar taktım ve mucize oldu adam dünyanın en iyi koşucularından biri haline geldi büyük ihitimalle önümüzdeki olimpiyatlarda şampiyon olacak" ikincisi hemn atlamış "o bişey değilben 30. kattan düşen bir kadına rastladım yüzü tamamen göçmüştü harika bi ameliyat yaptım geçenlerde gazetede okudumki kadını dünyanın güzellik kralicasi seçmişler" üçüncüsü alcak gönüllü bi adammış ona dönüp sormuşlar sen ne yaptın son zmnlarda önemsiz bişe zaten bu konuda konuşmaya iznim yok demiş obür ikisi meraklanmış
    - ama biz arkadaşız sırrını saklarız kimse duymaz demişler
    -peki madem öle söz veriosanız anlatayım
    ---
    adamın biri bana geldi trafik kazsında kafsını kaybetmiş ne yapcağımı şaşırdım, düşünmek için bahçeye koştum karşıma bi lahana çıktı
    başka bişe bulamayınca o lahanayı alıp kafanın yerine taktım ve ne oldu bilin bakalım
    ama AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ BAŞKANI SEÇİLDİ.....

2. __nUrAy__

__nUrAy__ Usta

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Dünyanın Merkezindeyim...
    Banka:
    28 ÇTL
    :):)çok güselmişş

Sayfayı Paylaş